Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Admn JB


Juqzzik

Rekomendowane odpowiedzi

JESTEM NA TAK!

 

+aktywny

+miły/pomicny ponieważ: wytłumaczył i nauczył mnie grać na jailbreak (jak wszedłem 1 raz wszedłem na serwer zapytałem się czy ktoś mi wytłumaczy o co tutaj chodzi i jaki jedyny zaoferował mi pomoc)

 

-(ale według mnie mały) brak mutacji

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

@@Ewel

 

Jednak nie multikonta bo każde konto ma inne IP, więc przynajmniej nie oszukuje jak w poprzednim podaniu, ale trochę dziwnie że 4 osoby mają dzisiaj stworzone konto i jeden post  Illuminati

 

A co do podania no to :
+ aktywny
+ ogarnia 
- wiek
- mutacja, tak jak pisał @@Mohamed, admini bez mutacji na serwerze będą raczej ignorowani, więc no...

- z tymi kontami coś mieszacie tutaj, #zatrudnie_detektywa

 

Neutral

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@Ewel

 

Jednak nie multikonta bo każde konto ma inne IP, więc przynajmniej nie oszukuje jak w poprzednim podaniu, ale trochę dziwnie że 4 osoby mają dzisiaj stworzone konto i jeden post  Illuminati

 

A co do podania no to :

+ aktywny

+ ogarnia 

- wiek

- mutacja, tak jak pisał @@Mohamed, admini bez mutacji na serwerze będą raczej ignorowani, więc no...

- z tymi kontami coś mieszacie tutaj, #zatrudnie_detektywa

 

Neutral

 

Gajos Nwm dlaczego tak jest.

Raz popełniłem błąd i drugi raz go nie popełniłe z czego wiem to ktoś na serwerze mówił o moim podaniu ale nie pamietam kto

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@gajos. mnie nie ignoruje nikt ,ale to dlatego ,że raczej all mnie szanują ,a z juqzem jest różnie . Skoro tyle osób się pozytywnie wypowiada jestem za nadaniem strażnika na Próbe jak się nie sprawdzi to można go Zdegradować.Pozdrawiam

Dawid moze cie nie ignoruja bo sie ciebie boja haha :D:P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej przecież wszystkie konta zostały założone dzisiaj. Moim zdaniem podanie powinno być z góry odrzucone za multikonto, pozdrawiam.

 

Niektórzy mają zmienne ip.

Albo sa to nowi gracxe serwera JB ktorzy zalozyli sobie konto zeby wyrazic opinie na temat podania
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Podanie odrzucone, z tego względu że ledwo co pisałeś ostatnio podanie o admina i jeżeli nie został ci przyznany to z jakiegoś powodu, to po pierwsze, po drugie to na pierwszym czele sobie stawiam to czy ktoś ma mutacje, potem regulamin i potem wiek. Więc przykro mi ale jeżeli ludzie się wypowiadają ze twój głos daje do myślenia to nie będę przyjmował takiej osoby .

 

Jeszcze raz przykro mi.

 

PS. Poczekaj chwile dłuższą i nie pisz za tydzień bo to nic nie zmieni.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...