Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Ponowne podanie o admina - ♫♚ WiEsŁaW??? YEE ♚♫


WiEsŁaW??? YEE

Rekomendowane odpowiedzi

·Nick na serwerze: ♫ WiEsŁaW??? YEE 

·Ilość przegranych godzin na serwerze: 242

·Ilość godzin przegranych w CS:GO: 1878

·Wiek: 15

·Imię: Kamil

·Steam ID: STEAM_0:0:161008090

·Sprawny i działający mikrofon: Tak

·Ile godzin dziennie poświęcasz na grę w cs'a: Na tygodniu od 2 do 4, w weekend nawet do 5.

·W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Nie mogę określić, raz zaczynam o 8 kończę o 12, a drugi raz zaczynam o 18 kończę o 22-23.Na wakacjach zazwyczaj rano i wieczorem. Na roku szkolnym po południu 15 może 16.

·Miałeś kiedyś u nas bana: Nie

·Doświadczenie w adminowaniu: Niskie, jeszcze nie miałem admina w Counter Strike-u.

·Umiejętność obsługi SourceMod: Średnie, podstawowe komendy znam całkiem dobrze.

·Umiejętność rozpoznawania cheatów: Raczej bardzo wysokie, gram bardzo dużo w cs-a moją rangą jest Elita światowa.  

·Czynny udział w życiu forum: Udzieliłem się na parę tematów.

·Dlaczego miałbyś dostać admina: Parę administratorów polecało mi tę role z racji tego że jestem miłą, ogarniętą, nie przeszkadzającą osobą. Poza tym bardzo chciał bym osobiście spróbować.

·Znajomość Regulaminu(1-10): 7

·Drobna pomoc pieniężna: Tak

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • VIP

Faktem jest, że zaczął się odzywać jak pierwsze podanie zostało odrzucone, co już zaremb podkreślił, ale w dalszym ciągu  jestem za tym, żeby trochę poczekać, daj się trochę poznać ludziom. W dalszym ciągu pozostaje NEUTRAL. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Jestem na NIE. Na spokojnie. Dopiero 2 dni minęły. Masz zapał, jesteś napalony, bo powiedziano ci, że jak będziesz się odzywać, to się zgodzimy. Poczekaj, pokaż, że naprawdę ci zależy. Jesteśmy regularnie na serwerze, więc będziemy cię obserwować. Poczekaj jeszcze trochę.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

15-latek w administracji nie za piknie to wygląda...

 

 

NIE

 

Po za tym zaczął się odzywać jak jego podanie zostało odrzucone...

Jestem świadom, że twoja opinia jest taka a nie inna, ponieważ nie jest Ci na rękę to, że będę w stanie wykopać Cię za te obraźliwe teksy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciebie mam się obawiać ?Nie no bez jaj człowieku

Są też inni admini i już nie raz zostałem wykopany z serwera (np. przez noskilla).. Raczej odnoszę się do tego, że tyle miesiecy gry a Ty nawet mikrofony nie użyłeś. Dziś zamieniłeś kilka zdań na serwerze i składasz podanie na nowo.

Gdybym bał się Cb bałbym się innych adminów...

 

Po za tym pisząc NIE odniosłem się wieku i Twojego cieniutkiego głosu, braku zaangażowania w życie forum, serwera. 

Dla mnie jesteś za młody na bycie adminem a po drugie przejdź szybką mutacje (piskla).

 

 

I nie spinaj się Wiechu, nie napalaj się zbytnio daj się innym poznać bo mi to rybka czy dostaniesz tego admina czy też nie a po za tym decyzja nie należy do mnie wiec wiesz ja tu nie mam nic do dogadania.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie zostanę neutralny. Mimo miesięcy gry na serwerze nikt nie może o Tobie powiedzieć czegoś więcej. Daj sobie czas conajmniej do końca tego tygodnia, daj się faktyczne poznać, to jak nie będę miał jakichś przeciwwskazań, to zagłosuję na tak.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE . Już go widzę jak upomina ludzi mikro +16 lub mutacja sam mając 15 bez mutacji :) . Po 2 jeżeli to ma być admin warunkowy ( odzywaj się to się zacznie odzywać , zatańcz , nagraj się i to wyślij i to zrobi) to przepraszam ale według mnie taki człowiek nie powinien mieć admina

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE . Już go widzę jak upomina ludzi mikro +16 lub mutacja sam mając 15 bez mutacji :) . Po 2 jeżeli to ma być admin warunkowy ( odzywaj się to się zacznie odzywać , zatańcz , nagraj się i to wyślij i to zrobi) to przepraszam ale według mnie taki człowiek nie powinien mieć admina

Przypominam, że zasada "mikro po mutacji" dotyczy się osób które notorycznie paplają przez mikrofon nie wnosząc nic do rozgrywki. Jeżeli jakiś młodzik przywita się grzecznie na głosowym i ewentualnie będzie się udzielał tylko i wyłącznie podając info gdzie zauważył przeciwnika, bądź który bombsite jest wolny to nie widze problemu w tym, żeby się taka osoba odzywała.

 

A co do podania to jestem na TAK - chłopak zaczął się udzielać na serwerze, stara się być pomocny i bardzo przyjemnie się z nim gra. Nie wywyższa się i zachowuje się w porządku wobec innych.

 

Moim skromnym zdaniem każdemu należy się szansa, więc po prostu niech zostanie adminem na okres próbny 30 dni i zobaczymy co z niego wyrośnie :P.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...