Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• Dzagu

Nowe forum   2018.03.08

Jak podoba wam się nowe forum? Propozycje poprawek proszę zgłaszać w temacie:   

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostatnio bawiłem się tym programem: VideoPad Video Editor Pro, całkiem prosty i przyjemny program. Niby trial, ale w necie znalazłem kod który mi go odblokował po 14 dniach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pobierz sobie Camtasia Studio 9 dla początkujących osób dobry program. Co prawda trzeba za niego zapłacić ale jest inny sposób żeby z tego programu korzystać.

Szukasz na necie klucza do Camtasi Studio 9. Ten chyba zadziała ale nie wiem : UVVDC-KQCCC-CWWAH-CUWFA-Z5779

Następnie odpalasz Camtasie Studio 9 i musisz odłączyć się od internetu na komputerze. Gdy to zrobisz w Nazwie wpisujesz : Honorary User a w miejscu na klucz wpisujesz ten klucz powyżej. I po chwili powinna ci się włączyć Camtasia, wtedy już możesz internet włączyć. Jakby coś nie działało to pisz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ehh. Scrackuj sobie Sony Vegas Pro, naprawdę dużo do roboty nie jest a program warty tych 10 minut pracy.

Może troszkę skomplikowany, aczkolwiek chyba najbardziej popularny program do edytowania - co się łączy z tym, że dużo tutoriali masz ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, lavish napisał:

ehh. Scrackuj sobie Sony Vegas Pro, naprawdę dużo do roboty nie jest a program warty tych 10 minut pracy.

Może troszkę skomplikowany, aczkolwiek chyba najbardziej popularny program do edytowania - co się łączy z tym, że dużo tutoriali masz ;)

No mialem Vegasa :) super program tylko ze mi sie umowa skonczyla xD mysle nad kupnem orginala :) probowalem scrakowac go ale mialem kupe virusow ;/ jesli znajdziesz czystego to z mila checia przyjme :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi