Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, potrzebuje pilnej pomocy, nie jestem jakimś mega dobrym informatykiem dlatego proszę o pomoc was. Chodzi o tak zwany "Blue screen" pojawia się on za każdym razem kiedy próbuje włączyć komputer. Jest tak od dzisiaj, wcześniej jednak było tak samo tylko przez pierwszy 4 razy włączenia komputera, potem było już normalnie. Jednak teraz jest to co chwile. Zdjęcia dałem w kolejności.
Zdjęcie 1: Pokazuje błąd "Blue Screen"     Zdjęcie 2: Tam widzimy obraz po zebraniu informacji o błędzie.    (Między zdjęciem 2 i 3 mamy do wyboru mamy menu które przedstawia zdjęcie 3 i opcje "Hard reset", jednak nie dałem tego zdjęcia ponieważ ta funkcja po prostu nie działa i pokazuje kolejny błąd po czym cofamy się do zdjęcia 2)      Zdjęcie 3: Prezentuje opcje które mamy do wybrania, po przejściu do Windows'a 10 komputer się wyłączy i włączy po czym cofamy się do zdjęcia 1.     Zdjęcie 4: Na nim widzimy opcje które mamy do wyboru po przez wejście w "Rozwiąż problemy" z zdjęcia 3. Wszystkich opcji tam próbowałem i nic nie działa. W cmd też wpisywałem wszystko co ludzie dają w poradnikach ale nic nie pomaga.     Komputer jest na gwarancji lecz do polski przyjeżdżam dopiero w kwietniu, co mi nie zbyt pasuje ponieważ mam okres próbny którego nie chce przewalić. Jedyna opcja która mi zostaje to laptop na którym nie działa mikrofon. Z góry dzięki ;D Niestety części komputera na razie nie podam ponieważ nie mogę znaleźć papieru na którym wszystko jest podane. 

1.jpg.107b5ae8d8b0a7567854a633eff86ea6.jpg2.jpg.1b035ffa77c88cfba3ac30b106054b64.jpg3.jpg.112bf1025189e070dddf1b3d6d480c87.jpg4.jpg.75c976f52d70bc79e63509751e65bcb1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi