Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Podanie


ViShO

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: ViShO
Wiek:  15
Mutacja: TAK/NIE* TAK 
Ile godzin dziennie poświęcasz na przesiadywaniu na Discordzie: od 3 do 5 godzin  na komputerze i na telefonie poza nocą cały czas jestem aktywny 
Miałeś kiedyś u nas bana? (nie tylko na Discordzie, ogólnie): Tak 
Doświadczenie w adminowaniu Discordem:  Mam własny serwer discord (dla znajomych)  bardzo dobrze funkcjonuje, robiłem serwery kolegą i innym osobą, mocno ogarniam discorda i  miałem helpera na discordzie Fortnite PL
Co nowego mógłbyś/mogłabyś wnieść na naszego Discorda?:  Z tego co widzę aktualnie na discordzie bardzo mało się dzieje więc myślę że jakieś promo  by się przydało i jak wspomniałem mam własny serwer , myślę że serwer discord GE wygląda troszkę brzydko  i zniechęca to graczy do wchodzenia na niego więc mógłbym pozmieniać kanały, role i te sprawy. Kontrolować atmosferę która będzie panować na serwerze kiedy się rozpędzi.Mógłbym dodać jeszcze parę botów które urozmaicą discorda 
Dlaczego miałbyś dostać admina?: Myślę że jestem doświadczony w tych sprawach jeśli chodzi o discorda, spędzam bardzo dużo czasu nad tym 
Staż na sieci: Jestem aktywny 
Kontakt: Steam: https://steamcommunity.com/id/ViShOxD/     discord: ViShO#2196   i fb moge na pv podać 
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony nie ma adminów na Discordzie a z drugiej strony moim zdaniem nie jesteś na tyle odpowiedzialny żeby otrzymać taką rolę. Pamiętam cie z JB i nie widzę ciebie w roli admina na Discordzie. Musisz też pamiętać że to tylko admin, nie zmienisz całego Discorda tak żeby tobie się podobało, od takich większych zmian mamy Blyata i Dzaga. Nie bądź na mnie zły ale aktualnie jestem Neutralny z przechyleniem na NIE.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

52 minuty temu, Czarny Magik napisał:

Z jednej strony nie ma adminów na Discordzie a z drugiej strony moim zdaniem nie jesteś na tyle odpowiedzialny żeby otrzymać taką rolę. Pamiętam cie z JB i nie widzę ciebie w roli admina na Discordzie. Musisz też pamiętać że to tylko admin, nie zmienisz całego Discorda tak żeby tobie się podobało, od takich większych zmian mamy Blyata i Dzaga. Nie bądź na mnie zły ale aktualnie jestem Neutralny z przechyleniem na NIE.

  Pewnie gdy grałem na jb po to aby się dobrze bawić z kolegami, dlatego nie wiem dlaczego  stwierdzasz, że jestem nieodpowiedzialny skoro nie miałem żadnego przymusu  aby być poważny i wzbudzać na kimś wrażenie dobrego admina 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Rufus napisał:

Również jestem na NIE. Ze względu na twoje zachowanie. I tak samo jak napisał magik jesteś za mało odpowiedzialny na taką rolę. Nie będę się rozpisywał bo po co :) 

nie wiem na jakim fakcie stwierdzasz, że jestem mało odpowiedzialny wiedząc o mnie to że mam 15 lat i graliśmy chyba raz kiedyś na dr :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tutaj tylko zaznaczę jedno co już mnie zmusiło do stwierdzenia że jestem na NIE

3 godziny temu, ViShO napisał:


Staż na sieci: Jestem aktywny 

 

Jesteś aktywny... Nie żyjesz siecią czasami napiszesz na SB " Wbijać na JB " albo coś w tym stylu jak dla mnie nie angażujesz się w ogóle w życie sieci i jesteś tu ( Przelotem )

Zostawiam zdanie takie jak napisałem, szanuje za chęci i pozdrawiam :) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, » z υ н « napisał:

Ja tutaj tylko zaznaczę jedno co już mnie zmusiło do stwierdzenia że jestem na NIE

 

Jesteś aktywny... Nie żyjesz siecią czasami napiszesz na SB " Wbijać na JB " albo coś w tym stylu jak dla mnie nie angażujesz się w ogóle w życie sieci i jesteś tu ( Przelotem )

Zostawiam zdanie takie jak napisałem, szanuje za chęci i pozdrawiam :) 

 Skoro  uważasz że  wbijam czasami na SB i pisze dawać na jb to zapraszam możesz zobaczyć  moją aktywność pod profilem :)

Chciałbym jeszcze dodać że mam ponad dwukrotną większą  zawartość od ciebie :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...