Jump to content
  • Dear guest!

    You can register or log in here:

Rezygnacja ~ BaSroS


BaSroS
 Share

Recommended Posts

Niestety z uwagi na rodzinne problemy jestem zmuszony do rezygnacji zarówno z posady Admina Próbnego na Only Mirage jak i Redaktora na FB i Steam-ie. Czasami niestety pewne sytuacje powodują wywrócenie naszego życia o 360 stopni co sprawdziło się w moim przypadku. Moim powodem odejścia nie jest niechęć czy brak ambicji, po prostu muszę sobie poukładać życie naprawdę "na nowo". Jedyne co wiem to to że na granie czy inne marnowanie czasu nie mogę sobie już pozwalać, zbyt wiele już za to zapłaciłem.

Dziękuje wam wszystkim za ten ponad rok spędzony pośród najlepszej na świecie społeczności na świecie którą wszyscy stworzyliśmy <3

Link to post
Share on other sites
Cegiełki

No trudno czasami tak bywa, byłeś dobrym redaktorem (jeden z najlepszych) 

Jak już wszystko sobie poukładasz i będziesz miał chęci dalej pisać posty lub adminować na serwerze to zapraszamy ponownie :) 

Link to post
Share on other sites

Kurdeee.

Powiem ci że jesteś jedną z najprzyjemniejszych osób do grania/pogadania, strasznie fajnie mi się z tobą grało tego Wingmana. A i ten nie co do wingmana miałem ci zmotywować żebyś był gotowy na turniej, więc nie bierz tego do siebie xd. Byłeś świetnym Adminem Mirage jak i AWP Only, tak samo byłeś naprawdę dobrym redaktorem. Akurat redaktor pasował do ciebie najbardziej :D. Jednak powodzonka z rodziną i wracaj do nas jak najszybciej, potrzebujemy takiego talentu Kappa. To jeszcze raz powodzonka tam i trzym się.

 

#muremzaBaSroSem

 

EDIT: Aż mi się smutno zrobiło :( Należy się ranga VIP’a w uj. Pamiętaj że zawsze jesteś tu mile widziany ;) 

Link to post
Share on other sites
Cegiełki

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing

    No registered users viewing this page.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Create New...