Jump to content
Sign in to follow this  
(⊙_◎) xnoןɔ ❥❤ ★

Skarga kozuhn

Recommended Posts

Twój Nick: Cloux

Nick oskarżonego: kozuhn

SteamID oskarżonego: STEAM_0:1:562182762

Czas i data zajścia: 17 (dokładnego czasu nie wiem) 09.09.2020

Mapa: Mirage

Opis sytuacji: Byłem z nim w apartach na B strzeliłem do niego po czym schowałem się za ścianą oraz kwiatkiem gdzie nie widział mnie tam gdy się chowałem po czym wycelował mi w głowę przez ścianę i celował mi tak przez 2 sek i się zastanawiał czy strzelić czy nie wycelował w lewo dalej odemnie po czym znowu wycelował we mnie przez ścianę i strzelił dla mnie ma Wallhacka może się dobrze krył ale teraz mu nie wyszło możliwe jeszcze że ma jakiegoś auto BH ale na to nie mam dowodów żadnych.

Dowody: Demko

Obejrzałem całe demko i gość jak dla mnie czysty a co strzału co cię zabił wydaje mi się to był fart i nic więcej. Jakiś dziwnych akcji oprócz tej nie miał. Jak dla mnie czysty jest.

Jedna akcja podejrzana, ale poza tym nic dziwnego nie było widać, jak dla mnie za mało na bana. 

Na ten moment, ta jedna akcja to za mało.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

GLOBALELITE.pl

Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Social Links

Gdzie nas znajdziesz

Discord Facebook Teamspeak

Ważne linki

Ważne linki niezwiązane z forum

Lista banów Sklep VIP Dema z serwerów

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami

Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Najważniejsze osoby na globalelite.pl :)

• Create New...