Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 21/07/2019 in all areas

 1. Link do profilu STEAM : https://steamcommunity.com/profiles/76561198821256235/ Twój wiek (tu minimum to 16 są wyjątki) : 19 Twoja aktualna Ranga (MM i WM) : Brak Ilość wygranych meczy w CS:GO (MM) : 91 Nie mam rangi MM ponieważ dawno nie grałem MM ale skończyłem na Supereme czyli pewnie po jednym wrzuci mnie do Supereme/LEM/LE. Co do wingamana nie rozegrałem jeszcze wszystkich placemantów. Natomiast mam zamiar wrócić do regularnego grania i do poprzednich umiejętności w tej gierce. PIS JOŁ
  6 points
 2. Eluwa, razem z @Punisher i @michuba02 chcemy zrobić Team do gry w CS'a, który będziemy rozwijać aż do ligi profesjonalnej. TEAM BYQI Treningi rzeczy takich jak: Rzucanie granatów, Umiejętności strzelnicze, Taktyki drużynowe, Sposób poruszania się po danej mapie, Znajomość miejsc na Mapie itp. 2 Dni w tygodniu będą przeznaczone na granie MM'ów, ile damy radę zagrać to już powie czas lecz zasada będzie prosta, każdy musi mieć możliwość zagrania chociaż 1 MM'a w dany dzień. Team na Faceit i ESEA, tam też nie raz będziemy grać. Lecz jak na razie wszystko w trakcie tworzenia Grupa STEAM tylko dla członków TEAM'u, każdy członek będzie miał obowiązek ustawić TAG grupy na tygodniowym MM'ie, tak samo LOGO na profilowym STEAM. Nazwa oraz Logo team'u jest jak na razie tymczasowe, czyli za nie długo Logo się zmieni lecz co do nazwy drużyna o tym zdecyduje. Planujemy w przyszłości wyjść na profesjonalną drogę, turnieje/mecze o pieniądze itp. W przyszłości będzie też Grupa na Facebook'u, lecz jak na razie mamy plan żeby wybić kanał Michuby na twitchu żeby zdobyć jakieś zainteresowanie u ludzi. Jakich graczy szukamy? Szukamy kogoś kto umie się skupić tylko i wyłącznie na grze, bez żadnego trollowania. Ranga w pewnym sensie się nie liczy ponieważ każdy chętny będzie sprawdzany skillowo przez jednego z nas, będziemy brać chętnych na 1v1 i wtedy jeden z nas gra z chętnym a drugi siedzi na spectie i obserwuje, tak samo będzie serwerze Only Mirage, chętny normalnie sobie gra kiedy w tym czasie my obserwujemy jak chętny sobie radzi w normalnej rozgrywce, w tym przypadku Only Mirage. Jeżeli jesteś serdecznie zapraszamy, są małe szanse że akurat ciebie nie przyjmiemy, a to ponieważ aktualnie w TEAM'ie nie będzie limitu członków. Ludzie będą podzieleni na różne ligi (liga będzie świadczyć o twoich umiejętnościach), czyli jeżeli będą grane MM'y zawsze na Chat'ie STEAM poinformuję kiedy - jaka liga gra. Jedyną rzecz którą oczekujemy od ciebie jeżeli jesteś chętny to zastosowanie się do wzoru: Link do profilu STEAM: Twój wiek (tu minimum to 16 są wyjątki): Twoja aktualna Ranga (MM i WM): Ilość wygranych meczy w CS:GO (MM): Trochę o sobie: Jeżeli @michuba02 @Punisher macie coś do dodania możecie napisać Jak masz jakieś pytanie zapraszam na PW tu na Forum lub też na STEAM (Linki niżej) michuba02 - https://steamcommunity.com/id/michuba02 Punisher - https://steamcommunity.com/profiles/76561198216672591/ Czarny Magik - https://steamcommunity.com/profiles/76561198877096657/ AKTUALNE DO 31 LIPCA!
  3 points
 3. Ogólnie, fragi trochę słabe ale nagrałem kilka meczy ale okazało się, że OBS nagrał to w bardzo słabej jakości przez co musiałem wrzucić dużo słabych akcji. Przepraszam :(( Jeśli ktoś może pomóc z ustawieniami OBS'a to będę bardzo wdzięczny! Zapraszam:
  1 point
 4. Przenoszę do odpowiedniego działu i powodzenia
  1 point
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+01:00

O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
 • Create New...