Skocz do zawartości

Hej,

widzę, że jesteś niezalogowany. O wiele łatwiej jest udzielać się w naszej społeczności, jeśli założysz własne konto.

Na początku będziesz mieć parę ograniczeń, dlatego im wcześniej to zrobisz, tym szybciej będziesz mieć pełne możliwości.

 

Nie zmuszamy do rejestracji, natomiast wiedz, że wspierasz nas aktywnością jak i samym logowaniem.

Dzięki za uwagę!

Dante Dante

Banszy

Admin [CS:GO][CS:GO]
 • Liczba zawartości

  66
 • Zawartość na Chatboxie

  18
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  11
 • Haracze

  0,00 zł 

Zawartość dodana przez Banszy

 1. Jestem za unbanem 11 miesięcy jednak pokazuje, że chciałbyś wrócić do społeczności HNS tylko pamiętaj, że kolejnej szansy raczej nie będzie.
 2. Było to w planach na nową topke, ale najpierw trzeba znaleźć plugin na spadochrony nowe
 3. ale mem
 4. Według mnie mógłbyś dalej uczestniczyć w Topce to co zrobiłeś nie było ,aż tak bardzo na twoją korzyść i nie sądzę, że chciałbyś zostać wykluczony z topiki. Ban oczywiście słuszny, ale jednak uważam, że możesz dalej brać udział w konkursie.
 5. Dobry mem
 6. To kiedy będzie surf+timer

  1. Dante

   Dante

   Znam na to odpowiedź.

   Jak zrobisz :D

  2. Punisher♿
 7. Zaraz po HNS gram tylko na Only Mirku, ale gdyby był surf to chyba tak samo jak u ciebie by było.
 8. Jestem za unbanem. Każdy robił głupie rzeczy, jeśli jest tak jak mówisz i było to przypadkowe to z chęcią zobaczę cię niedługo na serwerze.
 9. Było to już, ale spadochrony przez plugin varowały, gdyby znaleźć jakiś nowy który działał by dobrze to raczej zostały by wprowadzone.
 10. Dc ma inna nazwę i nie ma kanałów
 11. Nie mam ulubionego streamera ale jak już wybierać to Pago, Popo i Zony
 12. Osobiście dałbym ci UB, bo to był okres gdzie co chwile ktoś tworzył swoje serwery co było głupie, ale widzę że sam już o tym wiesz . Każdy popełnia jakieś błędy, więc po takiej przerwie może się już ogarnąłeś i podobnych sytuacji nie będzie.
 13. Ja tylko poza cs:go gram w Lige legend i czasami w Valoranta. Ligi nie nawiedzę ale nie da się przestać w nią grać.
 14. Plusy : +wiek +sm +/- : +/- Mało godzin na serwerze Minusy : - Toxik - Doświadczenie Jestem na Nie. Generalnie to, że można pisać jedno podanie na tydzień nie oznacza, że trzeba to robić. Jak patrzę na twoją aktywność to najwięcej godzin masz w dzień przed pisaniem podania, najlepiej jednak by było gdybyś próbował codziennie wchodzić na serwer nawet na jakieś 30min. Ostatnio jak graliśmy na hide_park kiedy jeden z graczy "uciekł od śmierci" to od razu mówiłeś żeby go zbanować i zacząłeś go wyzywać nawet nie czekałeś, aż się wypowie dlaczego to zrobił.
 15. Ja tu nie mam w sumie dużo do powiedzenia wbiłem chwile po lisie na serwer i już tam wszystko sobie powoli wyjaśnialiście. Teraz tylko czekać na demko, żeby potwierdzić to co napisałeś.
 16. Nick: Banszy Co chciałbyś zmienić: Punktacja o rangę 10pkt - S1 30pkt - S2 60pkt - S3 90pkt - S4 120pkt - S5 160pkt - S6 220pkt - G1 260pkt - G2 300pkt - G3 340pkt - G4 380pkt - MG1 420pkt - MG2 460pkt - MGE 500pkt - DMG 550pkt - LE 600pkt - LEM 650pkt - SUP 750pkt - GLOABL 1 kill = 2pkt dead = - 1pkt Za przeżycie rundy po stronie CT gdy na serwerze jest od 5-10 graczy dostaje się 1 pkt Za przeżycie rundy po stronie CT gdy na serwerze jest 10+ graczy dostaje się 2 pkt
 17. Plusy 1. Sm jest dobre 2. Doświadczenie masz jakieś z kiedyś +/- 1. Wiek 2. Staż 3. Nie znam twojej reputacji wśród graczy Minusy 1. nic nie mówisz na serwerze przynajmniej ja nie słyszałem Jak na razie jestem na Nie ze względu na to że nie wiem nawet czy masz mutacje i czy osoby z serwera by cię słuchały

O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

This theme is made by doc

Social Links

Where you can find us?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Najważniejsze osoby na globalelite.pl :)


×
×
 • Dodaj nową pozycję...