Jump to content

f1cu

Gamer
 • Content Count

  5
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

f1cu last won the day on January 11

f1cu had the most liked content!

Community Reputation

4 Wood

Social Info

1 Follower

About f1cu

 • Rank
  Noob
 • Birthday 01/12/2002

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  J-ce
 • Zainteresowania
  bowhunting

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No cóż...kiedyś coś się kończy. Pograłem trochę na jb, pograłem na only mirage i na ffa. Czasem tak bywa, że przypadkowe kliknięcie binda po raz kolejny skutkuje banicją permanentną. Nie chciałem pisać odwołania jak mój brat - strata czasu. Dzięki wszystkim za wspólną gierkę.
 2. Nie wiem, czy mogę się wypowiadać w temacie prośby o odbanowanie, ale to mój brat. Mam identycznego binda i używam go właśnie w identycznym celu - wyśmiania przeciwników. Rozumiem jakby nadużywał tego binda, ewentualnie korzystał z jakiegokolwiek wspomagania. Ban permamentny za taką błahostkę? Dajcie spokój ludzie. //edit: również dostałem bana, ze względu na identyczne IP
 3. j/w - propozycja polegająca na możliwości dołączenia na serwer z zakupioną grą i statusem prime. Mieliśmy incydent z jednym z graczy, który omijał banicje zakładając nowe konto. Nawet jeśli dostawał on bana na IP to bez znaczenia - może mieć zmienne. Nie jest to propozycja wyłącznie na JB, a na inne serwery. Lepiej być zabezpieczonym przed takimi szkodnikami.
 4. f1cu

  X czy Y

  Just Cause Disney Channel / Disney XD
 5. Siemka! Na imię mi Eryk, jestem z rocznika 02'. Mieszkam w małej wsi - okolice Oświęcima (woj. małopolskie). Postanowiłem przywędrować na forum i się z wami przywitać. Ogólnie, jeśli chodzi o sieć to przeważnie pogrywam na JB. Może wkrótce zajrzę na inne sąsiedzkie serwery (przy okazji możecie mi jakieś polecić pod spodem). Chodzę do technikum, jestem na drugim roku - technikum informatyczne. Mogę wam powiedzieć, że jest śmiesznie. Wybrałem tą klasę, ponieważ siedzę 24/7 na komputerze i nie miałem planów na przyszłość. Chyba dobrze trafiłem bo nauczyciele to cyrk na kółkach. Wchodzę do sali, a facet przykładowo do nas mówi: "dzisiaj was nie ma, siedźcie cicho". Ogólnie za rok mam mieć egzaminy, a nic nie ogarniam. Kończąc już te żale i przechodząc do sedna. Interesowałem się koszykówką, a raczej miałem zajawkę przez całe gimnazjum. Teraz po oglądaniu serialu "Arrow" naszła mnie niesamowita ochota na zakup łuku i pójście w stronę myślistwa. Mam nadzieję, że ta pasja utrzyma się dłużej. Na sam koniec mogę powiedzieć dla osób, które dopiero przywędrowały, że serwerownia godna polecenia, miła atmosfera i sumienna administracja. Mam nadzieję, że zatrzymam się tutaj na dłużej! Z fartem, ludziska 🤗
 6. Nie ma co dyskryminować administracji. To, że reaguje na to Fafik to leży w jego interesie. Co do samej skargi to podpisuje się, byłem naocznym świadkiem, że wchodził na serwer pod zmienianymi nickami i pchał się do CT (omijał blokadę).

GLOBALELITE.pl


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Social Links

Gdzie nas znajdziesz


Discord Facebook Teamspeak

Ważne linki

Ważne linki niezwiązane z forum


Lista banów Sklep VIP Dema z serwerów

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Najważniejsze osoby na globalelite.pl :)


×
×
 • Create New...