Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Podanie na Admina :D


IsSsO Magic ;_;

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:IsSsO Magic
Ilość przegranych godzin na serwerze:na GameTracker wychodzi mi 160 i 3 minuty ale czensto zmienialem nick
Wiek:13
Steam ID:STEAM_0:1:117864114
Ile godzin dziennie poświęcasz na grę w cs'a:2-4
Miałeś kiedyś u nas bana:mialem ale nie dłuzej niz 1 dzień
Doświadczenie w adminowaniu:Małe
Umiejętność obsługi SourceBans:7/10 Ale sie naucze na 10/10
Dlaczego miałbyś dostać admina:Chce pokazać,że Młodsi też mają szanse i wprowadzic pozytywne nastawienie,którego czasem nie ma. ;)
Czy jesteś adminem na innym serwerze Globalelite.pl:NIe
Znajomość Regulaminu:10/10
Drobna pomoc pieniężna:jak bende przy pieniądzach.Czyli tak :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Na NIE:

-Wiek

-nauczenie sie sourbans na 10 to juz robienie wlasnych pluginow wiec powodzenia :)

W szczegolnosci wiek tutaj przewaza jak dla mnie za mlody na ta range 

Podpinam się do tego i dlaczego osoba która nie potrafi poprawnie napisać słowa "często" miałaby dostać admina. Chyba ta rekrutacja będzie wyglądała tak samo jak poprzednia - jeden wielki wyścig szczurów, no cóż.

 

@edit Zapomniałem dodać tego, że nie ma osoby nieomylnej, ale jednak są jakieś normy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się do tego i dlaczego osoba która nie potrafi poprawnie napisać słowa "często" miałaby dostać admina. Chyba ta rekrutacja będzie wyglądała tak samo jak poprzednia - jeden wielki wyścig szczurów, no cóż.

Ale ja mam dysgrafie więc mam prawo do pomyłki nie sądzisz 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Zakładam, że nie kłamiesz(bo po co kłamać). Fajnie tylko, że w cywilizowanej przeglądarce wszystkie błędy są podświetlone na czerwono i składając podanie na administratora - niejako reprezentanta serwera mógłbyś się postarać i zobaczyć czy nie ma tam takich głupich błędów. Pomijam fakt małej aktywności na forum(2 posty przed złożeniem podania).

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Dysgrafia (agrafiagr. α – nie, γραφο – piszę) – częściowa lub całkowita utrata umiejętności pisania. czt. Charakter pisma 

Zapewne chodziło mu o dysleksje, a przynajmniej ja tak założyłem. Nie oceniam. :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nie!

-wiek

Dlaczego ludzie składają wgl teraz podania, rekrutacja nadal jest zamknięta. Na miejscu Dżagu nie przyjąłbym nikogo kto napisał, dlatego, że nie  myślą, rozumiem admini odeszli ale na spokojnie, Dżagu w końcu otworzy rekrutacje, ludzie co z wami.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...