Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] [Podanie o Admina] OurMine...


OurMine

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze\\**OuRmInE**//
Screen z ilością godzin na serwerze (komenda !czas): 13h Gram od nie dawana ale znam się na ''JailBreak''.
Wiek: 15
Steam ID: STEAM_0:1:149377426
Ile godzin dziennie poświęcasz na grę w cs
'a: 4/5h
Miałeś kiedyś u nas bana: Nie
Doświadczenie w adminowaniu: Byłem już często Adminem na innych sieciach na przykład : cs-4frags.pl oraz Bixspace.eu. Czemu zostałem tam zdegradowany? Nie zostałem zdegradowany, odzedłem sam ponieważ nie miałem czasu na granie na komputerze oraz nie miałem chęci. 
Umiejętność obsługi komend Source-mod: 7,5/10
Dlaczego miałbyś dostać admina: Ponieważ znam się na komendach oraz jestem doświadczonym Graczem jak i Adminem. Chciałbym pomagać graczom którzy nie mają pojęcia jak działa serwer typu ''JailBreak'' oraz Graczom którzy mają doświadczenie na serwerach ''JailBreak''. Umiem również rozwiązywać konflikty bez używania ban/mute/kick. Mam dystans do innych Graczy jak i do siebie. Mam mutację oraz jestem spokojnym typem człowieka ale nieraz jak to każdy ma ''toxic'' dzień.
Czy jesteś adminem na innym serwerze Globalelite.pl: Nie.
Znajomość Regulaminu: 10/10
Drobna pomoc pieniężna: Oczywiście od 10 euro do 20 euro 40/80zł PSC.

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...