Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Skarga - United


Ewel♡

Rekomendowane odpowiedzi

  • Legenda

Twój wiek: 17
Nick Oskarżonego(prawdopodobnie): United
Nick Oskarżyciela: Ewel
SteamID oskarżonegoSTEAM_0:0:11522326
Gdzie to się wydarzyło:  ba_jail_sand_final_beta2_gle
Data zdarzenia: 03.01.2017
Opis Sytuacji:   Gracz o nicku Areczek 80 #PapaSmerf kilkukrotnie dzisiaj pisał o mnie, że "wbijam na  5 min i wychodzę". Po jednym razie ignorowałam, ale później to była przesada. Nałożyłam graczowi 'gaga', a admin United od razu mu go zdejmował, twierdząc, że ma prawo tak napisać. Admin ten wielokrotnie podważał moje decyzje, ponadto ignoruje, gdy ktoś mnie obraża. Podejrzewam, że razem z graczami się ze mnie wyśmiewa. Sądzę, że jest nie fair wobec mnie. Udaje miłego, a za plecami prawdopodobnie jest inaczej. Podejrzewam, że podjudza innych graczy przeciwko mnie.  Wcześniej były sytuacje, że  ciągle mnie swapował do CT, mimo, że nie chciałam prowadzić. Ja mam życie prywatne, a mimo to codziennie gram na serverze 2h minimum:) Poza tym jest złośliwy.
Dowody: Potwierdzenie graczy, demka nie działają 
Czego oczekujesz: Degradacji dla tego admina

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

United wyraźnie nie dogaduje się z resztą administracji :v I szuka tylko sposobu jak udupić jakiegoś admnia przykłady : szukanie dowodów na duoactiv i obrabianie go za plecami, skarga na mnie za bana na 5 minut :v Sam byłem wielokrotnie świadkiem jak podważał decyzje ewel. Ponad to nie wiem czemu dostał admina po jego dużej wpadce z brakiem znajomości regulaminu serwerowni. Popieram skarge i również jestem za degradacją.

 

Edit : Laska ma poparcie bo nie masz racji spisek xd nawet jeśli twoim zdaniem gag za nic to nie masz jebango prawa mu go zdjąć wyjaśnij to zamiast zabierać mu gaga bo nie znasz całej histori :v

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

United Zachowuje się jak pajac,  podważa każdy ruch ewel nie potrafi przyznać się do błędu nie. Podczas gdy ewel jest na serwie udaje strasznie dobrego jak jej nie ma potrafi coś powiedzieć. United cały czas szuka zaczepki i jak udupić kogoś prowokuje kogoś aby dać komuś bana albo napisać skarga na jakiegoś admina.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracz mógł coś takiego napisać, bo jest to prawda chyba, że coś się jednak zmieniło i wchodzisz częściej ale wtedy by tego tekstu nie było ze strony osób tam grających, oczywiście jeżeli gracz spamował to zwracam honor. A tak przy okazji nie wiem jakim cudem dostałaś prawa administratorskie, nie znasz się na prowadzeniu w CT, nie ogarniasz nawet trochę bardziej skomplikowanych komend ze stron Wardena. Na dodatek dostałaś admina z 20h na serwerze (coś koło tego). Moim zdaniem Krzysztof zrobił duży błąd ale to nie mi już wnikać do tego. :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gracz mógł coś takiego napisać, bo jest to prawda chyba, że coś się jednak zmieniło i wchodzisz częściej ale wtedy by tego tekstu nie było ze strony osób tam grających, oczywiście jeżeli gracz spamował to zwracam honor. A tak przy okazji nie wiem jakim cudem dostałaś prawa administratorskie, nie znasz się na prowadzeniu w CT, nie ogarniasz nawet trochę bardziej skomplikowanych komend ze stron Wardena. Na dodatek dostałaś admina z 20h na serwerze (coś koło tego). Moim zdaniem Krzysztof zrobił duży błąd ale to nim już wnikać do tego. :)

Chinczyk on nie spamował 3h temu napisał oraz przed chwila i dostal odrazu gag bo ona ma cieczkę i się denerwuje bo ktos tak napisał nikt jej nie obrażał.I nw za co ona adma wogle ma. Oraz nigdy nie byłem dla niej miły Po prostu miałem ją gdzies.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co? XD Z całym szacunkiem ale co xDDD??? United moim zdaniem jest bardzo pomocny. Ewel  mam nadzieje że jako podjudzanie nie traktujesz tego co z tobą pisałem w żartach :v przy mm itp , bo on nic o tobie nie mówi. Przynajmniej przy mnie. Ogólnie nie słyszałem by kogoś wyzywał. Spisków też nie szukał. Jeśli się mylę przepraszam. Plus czepiać się o zdjęcie gag 5 minutowego to trochę śmieszne. O dwulicowości możecie sobie pogadać na priv ;) .

I ten uczuć kiedy chcesz tekst który piszesz 5 minut a nie możesz , bo pokazuje się że piszesz za szybko xDDD

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Dlatego wprowadzony został okres próbny, szkoda że nie wszyscy zdają sobie sprawę co to okres próbny  PugChamp

Administrator(1) nie ma prawa ingerować w decyzje admina(2) dającego przysłowiową karę bez wcześniejszej konsultacji. 

Jak tak się już dzieje oznacza to iż zespół się nie dogaduję i wtedy wchodzi opiekun, daje pouczenie albo zwalnia go z obowiązków. 

 

  • Admin nie faworyzuje graczy, czyli traktuje każdego gracza równo.
  • Admin również musi przestrzegać zasad serwera, grożą mu te same kary i utrata admina.

Decyzja fuza jak najbardziej słuszna. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wprowadzony został okres próbny, szkoda że nie wszyscy zdają sobie sprawę co to okres próbny  PugChamp

Administrator(1) nie ma prawa ingerować w decyzje admina(2) dającego przysłowiową karę bez wcześniejszej konsultacji. 

Jak tak się już dzieje oznacza to iż zespół się nie dogaduję i wtedy wchodzi opiekun, daje pouczenie albo zwalnia go z obowiązków. 

I po co dogryzasz Vacowi?  Wiadomo co znaczy pierwsza linijka. Po 2 on jak dobrze pamiętam nie był na próbnym.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Stefan moja mała prośba, czy ja ci się wtrącam w twój dział ze swoją opinią co ja sądzę, działaj na swoim serwerze jako opiekun na własne ryzyko i jak możesz to byłbym wdzięczny jakbyś to odwzajemnił i się nie wypowiadał nie znając przyczyn sprawy. :)

 

PS. Przysłowiowo nie wpierdalaj się między wódkę a zakąsek

 

Stefan Odpowiedż

Z tego co widzę to nie tylko ja wypowiedziałem się w tej skardze mamy tu jeszcze dział AWP # DR do momentu kiedy nie nastąpi tutaj równo uprawnienie będę wypowiadał sie tak jak wszyscy tutaj obecni czy sie tobie to podoba czy nie. 

To jest forum tu sie pisze to co się myśli, już ktoś to pisał wcześniej, co do samego przysłowia jest nietrafione w temat a dlaczego? 

A dlatego że wszyscy sie wypowiedzieli w temacie (tez inne działy natomiast ty skierowałeś sie bezpośrednio do mnie) 

powinno być nie wpierdalajcie sie

taka drobna uwaga z mojej strony :)

 

 Dlaczego wolałeś napisać do mnie niż zając się sprawą Ewel / UniteD ???

 

Odpisałem tutaj bo jak widać nie wszyscy dopuszczają mnie do słowa a szkoda :) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stefan moja mała prośba, czy ja ci się wtrącam w twój dział ze swoją opinią co ja sądzę, działaj na swoim serwerze jako opiekun na własne ryzyko i jak możesz to byłbym wdzięczny jakbyś to odwzajemnił i się nie wypowiadał nie znając przyczyn sprawy. :)

 

PS. Przysłowiowo nie wpierdalaj się między wódkę a zakąsek

100% Racja  Okejka

 

Nie wiem dlaczego ten pan nie dostał jeszcze bana? Odpierdala paja-cerkę czy naprawdę nikt tego nie widzi? 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...