Jump to content
Sign in to follow this  
alsalela

[Rozpatrzone] Skarga Enzo

Recommended Posts

Nick oskarżonego admina: Enzo
Mapa, na której miało zajście: awp_hot_summer_go
Czas i data zajścia: około 15:12 05.03.2018
Demka/Screeny: załączona rozmowa
Minuta mapy: mapa trwała może minutę
Treść skargi: Wszystko jest na screenach. "2. Nie nadużywaj praw Administratora." +" 9. Każdy na serwerze jest równy, czy to admin, vip, dzagu." Te punkty idealnie tu pasują. Ludzie głosują na mapy, które chcą grać, w tym przypadku padło na awp_hot_summer_go. Enzo za bardzo się poczuł, bo ot tak zmienił sobie mapę, chyba po ledwo rozegranej pierwszej rundzie. Powód "bo głupia". No błagam. Jestem administratorką od kilku lat i jeszcze nigdy nie spotkałam się z czymś takim, że admin może zmieniać sobie mapy, bo ma taką zachciankę. Przepraszam za brzydkie słowo ze screenów, ale w takich sytuacjach ciężko się nie zirytować, zwłaszcza że od wczoraj czekałam, aż będzie ta mapa. A odnośnie tego, że według Enzo "regulamin nie zabrania zmiany mapy", najpierw chociaż powinien zrobić vote, czy gracze chcą zmienić mapę. A może się mylę? Może u Was jest inaczej? Na steam z opiekunem serwera nie dało się skontaktować, dlatego przyszłam tutaj. Proszę o zwrócenie Enzo uwagi i uświadomienie, że admin nie służy do zmiany mapy, gdy wybrana mu nie pasuje. Lub niech ktoś z "góry" napisze mi, że to jest normalne i powód "bo głupia" jest jak najbardziej w porządku ;) 

1.png

2.png

3.png

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Według mnie przy zmianie mapy powinna być zawsze jakaś część osób, która chce faktycznie tą zmianę, wystarczyłoby zrobić właśnie takie głosowanie, ja robie tak często i ludzie nie narzekają, a głosowanie to kwestia paru sekund :D Także powód "bo głupia", wydaje mi się nieodpowiedni :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Enzo Ty stary głupcze.. Co za maniane odpier*alasz..

Nie bierz przykładu ze mnie i nie rób samowolki. Dobrze wiesz że nie możesz tak o zmieniać mapy ;) najpierw vote i gracze mają zadecydować czy zmiana czy nie..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masz całkowitą rację. Administrator nie może nadużywać tej funkcji.
W regulaminie mamy punkt, który mówi o tym, że zmiana mapy następuje wg cyklu, przez głosowanie lub przez administrację, ale nie mówi on "admin może zmieniać mapę wg zachcianek". A odpowiedzi na Steam od Enza nie są tekstami jakimi powinien posługiwać się administrator.

"Enzo: jak jakis problem to zabierz mi uprawnienia
Enzo: nawet nie będę sie wypowaidał w tej skardze"

@Enzo jak masz zamiar olewać ten temat i chcesz tylko czerpać korzyści z bycia adminem - to nie tutaj.
Dostajesz upomnienie, a jeszcze raz coś Ci odwali, to się pożegnamy. Nie będziesz robił łaski, że jesteś adminem.

Mapę możesz zmienić po głosowaniu "/vote Zmienic_mape Tak Nie" albo gdy obecna się skończyła.

EDIT: zmieniłem zdanie. To nie jest dobra kara. Odbieram Ci uprawnienia na tydzień.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dante nie żeby coś ale z pół godziny później sam mi mówiłeś zmień mapę żeby L6 wkurzyć, mówiłem Ci że nie będę i sam zmieniłeś ja bez powodu. Więc nie mów o nadużywaniu praw, jak już wyciągamy prywatne rozmowy to tez nie będę się powstrzymywał :)

Dante: Mam pomysł
Dante: Ale jest trochę złośliwy xD
Dante: Zmień mapę
Dante: I daj znać czy L6 płacze xD
Enzo: będzie że naduzywam admina
Dante: Masz pozwolenie ode mnie :v
Dante: Albo czekaj
Enzo: dziś taka jedna ola z dd2 płakała mi że samowolkę robie bo mapę zmieniłem
Dante: Ja zmienię
Enzo: on sie nie odezwie
Dante: XD
Dante: Jak chcesz to możesz sobie teraz zmienić na dowolną
Enzo: :D
Dante: Ja spadam na razie

Co do Ciebie Ola powiem tyle, idź sobie na swoją serwerownię i pilnuj tam porządku, a nie Ciągle u nas przesiadujesz. Dwa że na dd2 jak coś trzeba było to w pierwszej kolejności do mnie pisałaś i Enzo dobry był,  a teraz jakieś humorki pokazujesz. Nie sądziłem że zaznam takiej podłości z twojej strony, no ale cóż pomyliłem się co do Ciebie. Co do samej sytuacji dodam tyle że ludzie sami nie wiedzą na co głosują, a potem 2 rundach płacz żeby mapę zmienić, tak jak było np. z 2 mapy wcześniej.  

Edit: Nie jestem aż tak złośliwy żeby na kogoś brudy w neta wyciągać, ale jak już taki wjazd na mnie to bronic się będę. Jest na mnie wjazd na serwerach już od jakichś 2 miesięcy, co nie zrobię to źle, a prawda jest taka że gdyby nie ja to na tym dd2 ludzie robili co by chcieli. Jedyną jeszcze osobą która trzyma ten serwer to @noskillPL, reszta jest bo jest.  Nie dbam już o to adminowanie możecie mi na stałe zabrać uprawnienia bo mam szczerze już tego po dziurki w nosie. Na zakończenie dodam tylko taki cytat "Nie ma wrogów ten co nic nie robi".  
Edit2: Tak ogólnie to nie wiem jakie są korzyści według Ciebie Dante w byciu adminem, bo siwe włosy na głowie to chyba niezbyt korzystna opcja.     

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Również uważam że odpowiedzi Enzo bardzo lekceważące, co do decyzji Dante, zgadzam się w 100proc.

Edit, post Enzo trochę zmienia sytuacje.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na swoją serwerownię pójdę, gdy będę miała taką potrzebę. Jestem podła, bo nie toleruję nadużywania praw admina? Interpretuj to jak chcesz. Nie mówię, że jesteś złym adminem. Prawie zawsze reagowałeś, jak kogoś zgłaszałam, ale od czasu akcji z Olusią i barlosem, mam wrażenie, że masz wszystko gdzieś i to dlatego przerzuciłeś się na AWP. Możesz się na mnie gniewać, nie dbam o to. Tak się po prostu nie robi. 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Temat zamykam, Enzo zrezygnował z bycia adminem i na DD2 i AWP. 

@Kubox temat raczej nie jest do obgadania w temacie skargi na Enzo. Tę sprawę możemy obgadać gdzie indziej. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×