Jak kupić VIPa - klik

Ustaw naszą tapetę! (Nowa tapeta świąteczna) - klik

Enzo

Admin DD2
 • Zawartość

  125
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  7

Zawartość dodana przez Enzo

 1. Przedłużam nie wiem dokładnie do kiedy, ale prawdopodobnie do końca stycznia.
 2. Od dnia: 22.12.2017 Do dnia: 15.01.2018 Powód: W nocy wyjeżdżam na święta do Polski, nie będę miał dostępu do kompa aż do powrotu, czyli najwcześniej 15 stycznia.
 3. Do tego jeszcze brak wzoru.
 4. Jestem na tak.
 5. Jestem na tak, tylko żebyś za miesiąc znów się nie rozmyślił
 6. Szkoda, trzymaj się
 7. Żadnych.
 8. Trochę nie rozumiem sensu takiego pluginu, ale jak tam chcecie
 9. Dodam jeszcze że specjalnie dla Ciebie dodamy indywidualny punkt w regulaminie odnośnie zabawy paką, żebyś na przyszłość nie miał wątpliwość co Ci wolno, a co jest kaprysem admina.
 10. Argument jak najbardziej dobry, piszesz prośbę o ub który minie szybciej niż to podanie ktokolwiek rozpatrzy, zwłaszcza że ban zasłużony. Jest w regulaminie punkt "Zabrania się wykorzystywania bugów na mapie". Takie rzucanie paki się do tego zalicza i każdy kto to robi jest karany, więc nie jest to żaden kaprys admina.
 11. Powód bana to "paka", więc nie wiem o co chodzi, domyślam że mogła być to zabawa paką po stronie CT. A tak ogólnie to nie bądź śmieszny i nie płacz na forum o godzinnego bana.
 12. dante

  Nie zachowuje się jak dzieci i zamknijcie już ten temat.
 13. I tak na serwer nie wchodzisz więc co to zmienia
 14. Nie kojarzę Cię, ale witamy ponownie
 15. Unnamed a Ciebie ktoś o zdanie pytał? Jak nie masz nic sensownego do napisania do wypierdalaj i już nawet nie dbam o kulturę bo mnie wkurwia takie gówno co nic w temacie nie ma do powiedzenia a się sapie. Ogólnie wyjebane mam już w to odwolanie i w to wszystko, odbanujcie sobie go jak chcecie, niech sobie lata co drugi odjebany ja kończę z tym serwerem. P. S. Blocked chuja wiesz jak gram po 20 min na serwerze, akurat może nie miałem dobrego wyniku bo szybko skracalem i padłem żeby Ciebie oglądać bobie. Jestem w 100% pewny że się odpalasz, a takie gadanie że nie byłem na plusie to się nie znam to sobie w pizde wsadz, twoje cwaniactwo już mówi że nie jesteś dobrym graczem tylko zwykłym głównem co na spolecznoscowkach się odpala żeby się dowartosciowac.
 16. Ja nie mam zamiaru się tłumaczyć z mojej decyzji, wyraźnie widać rundy w których się odpalasz i w których zachowujesz się normalnie. Są rundy gdzie po prostu idziesz normalnie sprawdzasz miejscówki, a są takie rundy gdzie idziesz nie sprawdzając nic tylko idealnie się na przeciwnika wychylasz, lub wyczekujesz aż skróci, idealne timingi itd. Była też taka sytuacja po stronie CT jak biegniesz na longa, wyjmyjesz molo (czy też był to granat mniejsza o to) z zamiarem rzucenia go w anarchie i gdy tylko wybiegasz za róg ściany panicznie szybko cofasz się za ścianę bo zobaczyleś(przez ścianę) że terrorysta jest w anarchi i za chwilę wybiegnie na longa, to nie jest normalne zachowanie. P. S. Dzięki Dante że chciało Ci się oglądać demko z nie swojego serwera i opisać co nieco
 17. Jestem jak najbardziej na TAK!!! Nawet nie będę powodów podawał
 18. Tak bo z kosy jest łatwiej zabić niż że snajperki, sam chyba nie wiesz co piszesz.
 19. Głupi i bezsensowny temat, jak jesteś botem to dasz się z kosy zabić proste
 20. Tak to prawda lepszy z niego wack
 21. http://globalelite.pl/bans/index.php?p=commslist&advSearch=SH4DOW&advType=name Jedyne co jest w bazie to jakiś mut na JB z maja na 30 min