Skocz do zawartości

chummy

Użytkownik
 • Zawartość

  28
 • Postów na shoutboxie

  10
 • Dotacje

  0.00 PLN 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O chummy

 • Tytuł
  Lamka

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Giżycko

Ostatnie wizyty

476 wyświetleń profilu
 1. @Demon Masz rację, tamten shot nie ukazywał najlepiej, że gość jest odpalony. Za to ten wszystko pokazuje: https://clips.twitch.tv/PatientBovineFiddleheadsSeemsGood
 2. Kto zawinił? Gracz Nick oskarżonego: Sonia SteamID: STEAM_0:0:460781593 Mapa, na której miało zajście: am_must2_gle Czas i data zajścia:30.12.18r. godzina ok. 1:45 Demka/Screeny: https://clips.twitch.tv/SpunkyToughCheesecakeMikeHogu Minuta mapy: Od początku. Treść skargi: Gościu odpalony.
 3. Kto zawinił? Gracz Nick oskarżonego: PogChamp Hedy SteamID: STEAM_0:0:460816460 Mapa, na której miało zajście: am_must2_gle Czas i data zajścia:30.12.18r. godzina ok. 1:45 Demka/Screeny: https://clips.twitch.tv/SpunkyToughCheesecakeMikeHogu Minuta mapy: Od początku. Treść skargi: Gościu odpalony.
 4. Kto zawinił? Gracz Nick oskarżonego: erys2115 Mapa, na której miało zajście: am_must2_gle Czas i data zajścia:30.12.18r. godzina ok. 1:45 Demka/Screeny: https://clips.twitch.tv/KawaiiDelightfulJuiceNinjaGrumpy Minuta mapy: Od początku. Treść skargi: Gościu odpalony.
 5. Kto zawinił? Gracz Nick oskarżonego: KiLeReQ126_YOUTUBE SteamID: STEAM_0:1:460836600 Mapa, na której miało zajście: am_must2_gle Czas i data zajścia:30.12.18r. godzina ok. 1:45 Demka/Screeny: https://clips.twitch.tv/OutstandingIntelligentWoodcockFUNgineer Minuta mapy: Od początku. Treść skargi: Gościu odpalony.
 6. Kto zawinił? Gracz Nick oskarżonego: viktor.bilan.01 SteamID: STEAM_0:1:457394765 Mapa, na której miało zajście: am_must2_gle Czas i data zajścia: 30.12.18r. godzina ok. 1:45 Demka/Screeny: https://clips.twitch.tv/FaintThirstySoybeanFloof , https://clips.twitch.tv/SourInnocentPassionfruitPJSalt Minuta mapy: Od początku. Treść skargi: Gościu odpalony.
 7. Problemy: - nie działa !res - ct i t nie słyszą się wzajemnie na mapie jb_vice_v1_gle - nie działa !o i !open na jb_cavern (wiem, że na innych jest tak samo ale tutaj wyświetla się, że warden otworzył cele) -często mapa się nie zmienia i jest kilka razy pod rząd Propozycja: - zastąpić mapę jb_last_encounter [Według mnie nie ma na niej jakoś wielkich atrakcji i przechodzenie do cel przez ct również nie jest ciekawe.] na jb_chicken_island_b2 ( https://gamebanana.com/maps/201696 )
 8. Twój wiek:16 Nick Oskarżonego(prawdopodobnie):Zimmermann Nick Oskarżyciela: chummy SteamID oskarżonego:STEAM_0:1:34628141 Gdzie to się wydarzyło: jb_summer,jb_spy_vs_spy , jb_fortify , jb_lego Data zdarzenia: 29.12.18r. od ok. godziny 22 Opis Sytuacji:3 x Mass FK,rzucanie broni do terorystow Dowody:Demka,Gracze(Frano,Kocham moja mame) Czego oczekujesz: Ban
 9. Takie coś? mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmd...```` ```..dmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm s............................/+s/ymmmh hmmmy+o+/............................s mdo:` .o- smmh /yhddddddddddddhh: hmmo -o. `:sdm mmmmmdhsoooooooooo++++++++++++yyhydmmh +mmmmmmmmmmmmmmmm/ hmmdyhyy++++++++++++++++ooooooshdmmmmm mmmmmmms-.........................:mmd +mmmmmmmmmmmmmmmm+...dmm-.........................-smmmmmmm mmmmmmmmdo-` `mmd +mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmd` `:odmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmdyso+++++++++++++++++++mmm /mmmmmmmmysssssssssssmmm+/////////////+++++osydmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmms--------------------ymm- `dmmmmmmm` :mms..................--smmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmmh+- -mmy :mmmmmmmyyyyyyy. hmm. `-odmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmmmmmmhso++////////////dmmo :dmmmmmmmmmmd: smmh////////////++oshmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmy:--------------omms` `ommmmmmmmo` `ymm+--------------:hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmdo- /mmd/ .smmmms. /dmm/ `-odmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmhso+/////////ommmh- -ys. :hmmmo/////////+oshmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmy- -hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmy- -ymmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmyymmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
 10. Na TAK + godziny, rozpoznawalny na serwerze + SM +regulamin + ogarnięty
 11. To nie pierwszy raz jak kogoś wyzywa.Przykład z wczoraj.
 12. Dzisiaj podczas mapy jb_meows_rats wywalilo server, a wczesniej mi cs'a.
 13. Mi co 3 mape wywala cs'a ale myslalem ze to moja wina. A jezeli chodzi o mapy to wywala je co 2- 2.5 godziny.(np. wlasnie przed chiwla wywalilo)
 14. STEAM_0:1:82940046 JB
 15. Twój wiek: 16 Nick Oskarżonego(prawdopodobnie): (CHEAT) ON Nick Oskarżyciela: chummy SteamID oskarżonego: STEAM_0:0:431542872 Gdzie to się wydarzyło: To miało miejsce na dużej liczbie map, ale te, które najbardziej zapadły mi w pamięci to jb_lego_jail, jb_jailberd, jb_dusty Data zdarzenia: 14 lipca godzina wieczorna i 15 lipca godzina ok. 18.30 Opis Sytuacji: Spami !fk bez powodu. Raz jak go zrespiłem żeby się wytłumaczył i zanożował mnie, a drugi raz jak go zrespiłem w celi też żeby się wytłumaczył to się schował w celi. Drugą rzeczą jaką robi to spam na czatcie,który udowodnie na SS. Dowody: demka, screenshoty oraz świadkowie(Hejo,Cebula,Innco) Czego oczekujesz: Według mnie wystarczył by mute na czat.
×