Skocz do zawartości

Radosław

Wysłużony
 • Liczba zawartości

  33
 • Zawartość na Chatboxie

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5
 • Haracze

  0,00 zł 

Ostatnia wygrana Radosław w dniu 8 Sierpnia 2020

Użytkownicy przyznają Radosław punkty reputacji!

Reputacja

17 Brązik

Social Info

1 obserwujący

O Radosław

 • Tytuł
  Lamka
  Lamka

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Piła

Ostatnie wizyty

1 503 wyświetleń profilu
 1. Nie ma za co https://www.humblebundle.com/store/f1-2018-free-game?hmb_campaign=freegame_2020_homepage_f12018&hmb_medium=banner
 2. Jeżeli tak obiecujesz i na prawdę postarasz się zmienić swoje zachowanie to jestem skłonny, aby dać Ci szanse. Do czasu, gdy nie przejdziesz mutacji to postaraj się odzywać tylko podczas, gdy jakaś osoba potrzebuje pomocy z komendami itp. Poza wszystkim to nie ma co przepraszać GL HF
 3. Radosław

  Podanie TAO

  +doświadczenie +wiek +aktywność +syn właściciela () Jestem na Tak
 4. Dostawałem skargi od innych ze screen'ami. Wszystko się ogarnie, ale myślę, że dwa dni przerwy na spokojnie sobie zrobi. Tylko coś go nie widzę w tych godzinach co gram.
 5. Dostawałem na ciebie skargi od innych graczy na serwerze. Podczas, gdy nie było admina na serwerze, zaczynałeś "odwalać" m. in. notorycznie wychodzić z TT, a gdy admin się pojawił miałeś zupełnie inne zachowania. Mówiłeś, że inni wychodzili i tylko Ty dostałeś bana. Jak widzisz wystarczyła tylko skarga z dowodem, aby osoba łamiąca regulamin otrzymała kare. Bana dostałeś na 60 min. Dlaczego po prostu go nie przeczekałeś, tylko zacząłeś wbijać z innych kont wraz z Kingiem? (nie wiem, może to twój kolega ze względu na to, że prawie to samo robiliście). Rzucanie takich tekstów było po prostu nie na miejscu. Poleciały z 2/3 bany a wy ciągle robiliście to samo. Jakbyś się uspokoił to kara byłaby o wiele mniejsza. Pokazałeś mi/nam, że jesteś osobą co szybko się denerwuje, oraz lubi przeszkadzać innym. Na podstawie własnych obserwacji, jak i wielu pozyskanych informacji od legit'nych ludzi, nie widzę sensu dawania Tobie UB.
 6. Chłopaczki już wyjaśnieni. Temat do zamknięcia.
 7. Patrząc na wykres 30 dniowy wynika, że raz jesteś, a raz ciebie nie ma. Przeważa jednak nieobecność... Musisz nad tym popracować.
 8. Tak jak w przypadku poprzedniego podania... Aktywność. Reszta jest OK Jestem na NIE
 9. + wiek + aktywność + przyjazny/pomocny + ogarnięty +/- znajomość SM Jestem na Tak, ale dobrze byłoby popracować nad znajomością SM.
 10. Radosław

  Heloł

  Siemanko! Radek jestem.
 11. https://www.humblebundle.com/store/dirt-rally
 12. Zgłaszam się. ? MGE ? PRZYJĘTE Seria PRO

O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

This theme is made by doc

Social Links

Where you can find us?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Najważniejsze osoby na globalelite.pl :)


×
×
 • Dodaj nową pozycję...