Jump to content

Radosław

Admin [DR]
 • Content Count

  33
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Radosław last won the day on August 8 2020

Radosław had the most liked content!

Community Reputation

17 Bronze

Social Info

1 Follower

About Radosław

 • Rank
  Lame

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Piła

Recent Profile Visitors

1198 profile views
 1. Nie ma za co https://www.humblebundle.com/store/f1-2018-free-game?hmb_campaign=freegame_2020_homepage_f12018&hmb_medium=banner
 2. Jeżeli tak obiecujesz i na prawdę postarasz się zmienić swoje zachowanie to jestem skłonny, aby dać Ci szanse. Do czasu, gdy nie przejdziesz mutacji to postaraj się odzywać tylko podczas, gdy jakaś osoba potrzebuje pomocy z komendami itp. Poza wszystkim to nie ma co przepraszać 🤙💪 GL HF
 3. +doświadczenie +wiek +aktywność +syn właściciela (🤣) Jestem na Tak
 4. Dostawałem skargi od innych ze screen'ami. Wszystko się ogarnie, ale myślę, że dwa dni przerwy na spokojnie sobie zrobi. Tylko coś go nie widzę w tych godzinach co gram.
 5. Dostawałem na ciebie skargi od innych graczy na serwerze. Podczas, gdy nie było admina na serwerze, zaczynałeś "odwalać" m. in. notorycznie wychodzić z TT, a gdy admin się pojawił miałeś zupełnie inne zachowania. Mówiłeś, że inni wychodzili i tylko Ty dostałeś bana. Jak widzisz wystarczyła tylko skarga z dowodem, aby osoba łamiąca regulamin otrzymała kare. Bana dostałeś na 60 min. Dlaczego po prostu go nie przeczekałeś, tylko zacząłeś wbijać z innych kont wraz z Kingiem? (nie wiem, może to twój kolega ze względu na to, że prawie to samo robiliście). Rzucanie takich tekstów było po prostu nie na miejscu. Poleciały z 2/3 bany a wy ciągle robiliście to samo. Jakbyś się uspokoił to kara byłaby o wiele mniejsza. Pokazałeś mi/nam, że jesteś osobą co szybko się denerwuje, oraz lubi przeszkadzać innym. Na podstawie własnych obserwacji, jak i wielu pozyskanych informacji od legit'nych ludzi, nie widzę sensu dawania Tobie UB.
 6. Chłopaczki już wyjaśnieni. Temat do zamknięcia.
 7. Patrząc na wykres 30 dniowy wynika, że raz jesteś, a raz ciebie nie ma. Przeważa jednak nieobecność... Musisz nad tym popracować.
 8. Tak jak w przypadku poprzedniego podania... Aktywność. Reszta jest OK Jestem na NIE
 9. + wiek + aktywność + przyjazny/pomocny + ogarnięty +/- znajomość SM Jestem na Tak, ale dobrze byłoby popracować nad znajomością SM.
 10. Siemanko! Radek jestem. 👊💪
 11. https://www.humblebundle.com/store/dirt-rally
 12. Zgłaszam się. ? MGE ? PRZYJĘTE Seria PRO

GLOBALELITE.pl


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Social Links

Gdzie nas znajdziesz


Discord Facebook Teamspeak

Ważne linki

Ważne linki niezwiązane z forum


Lista banów Sklep VIP Dema z serwerów

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Najważniejsze osoby na globalelite.pl :)


×
×
 • Create New...