Jump to content

⑥TOREBA⑨

BANNED
 • Content Count

  55
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

⑥TOREBA⑨ last won the day on November 11 2019

⑥TOREBA⑨ had the most liked content!

Community Reputation

26 Troll

Social Info

2 Followers

About ⑥TOREBA⑨

 • Rank
  Experienced spammer
 • Birthday 05/27/2004

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Szczecin

Recent Profile Visitors

516 profile views
 1. Nick: ¥°TrebuH°¥ Wiek: 15 Coś o sobie: Jestem Hubert. Mieszkam na zachodniopomorskim. Lubię grać w gry komputerowe typu właśnie csgo. Na codzień mam szkołę. Swój wolny czas większości poświęcam serwerom. SteamID: STEAM_0:1:506605699 Znajomość SM: 9/10 Znajomość Regulaminu: 9/10 ¯\_(ツ)_/¯ Ilość godzin w CS:GO: 500h+ Ranga CS:GO: Aktualna mg1 skrzydłowy orzelek. Link do gametracker'a:https://www.gametracker.com/player/¥°TrebuH°¥/91.234.146.169:27315/ Kontakt: Steam / messenger / telefonicznie
 2. Mi pasuje, aby wbić o 17 godzinie na serwer. Więc jestem za
 3. Szkoda, że odchodzisz Miło się grało początki w minecrafta jak i w csa. Trzymaj się!
 4. Nick: ¥°TrebuH°¥ Wiek:15 Coś o sobie: Zachodniopomorskie. 15 lat. lubie grac w csa i dogadywać się z ludźmi. Lubie grać w piłkę siatkową. Link do steama:https://steamcommunity.com/id/Torebka/ Doświadczenie w drużynie:Tak Jaką role byś wybrał i dlaczego: Hybrid, ponieważ potrafię zarówno grać awp jak i ak i różne bronie. Czego oczekujesz będąc w drużynie: Gier, w których zwyciężamy, only info podczas gry i miłej zabawy.
 5. Również skorzystałem z informacji podanych u @Chok. Dzięki!
 6. Potwierdzam całe zajście gdyż to ja jestem poszkodowany jakby z tego powodu że gracz o niku Siwy przeskanował mnie perfidnie. Wątpie żeby on mnie usłyszał z dużej odległości jak wskakuje na mida.
 7. Przeskanuj cały komputer z plików i virusow. Jeśli będziesz miał jakieś uszkodzone pliki lub aplikacje ponaprawiaj je i w sumie będzie chyba git. Według mnie wszystko ponieważ mi tak FPS wzrosły o 40/50 fps.
 8. Nick: ¥°TrebuH°¥ Wiek: 15 Lat Coś o sobie:Nazywam się Hubert z czego można wyniknąć z nicku Lubię grać w Piłkę siatkową jak i pingponga Ps. Co do mojego poprzedniego degrada wypowiem się tyle, że się zmieniłem co do paru rzeczy związanych z moją przeszłością 😛 SteamID:STEAM_1:1:506605699 Znajomość SM: 9/10 Znajomość Regulaminu: Dobre 9/10 ¯\_(ツ)_/¯ Ilość godzin w CS:GO: Aktualnie 528h Ranga CS:GO: Aktualnie mg1. Link do gametracker'a:https://www.gametracker.com/player/¥°TrebuH°¥/91.234.146.169:27315/ Kontakt: Steam messenger
 9. Dowód to demko i osoby, które to potwierdza. Rufusowi mógłbym podać demka jak i nicki osób.
 10. Otóż to jako gracz mam i jako poprzedni admin tego serwera. Otóż dodam również, że gdy ja miałem jeszcze tutaj admina zdarzało ci się mnie zwyzywac itd. Ja tu pisze tylko z powodu tego że podałeś mój nick w podaniu i stwierdzam fakt.
 11. Mordo. Przyjęto mnie na e stanowisko z powodu doświadczenia a ty jego za dużego nie masz. I to każde słowo, które rufus napisał jest prawdą. Większości osób na serwerze kiedy ty grałeś to mogą potwierdzić.
 12. Wcześniej równiez wchodził nawet po upominaniu go nadal to robiłz więc dla mnie odrazu powinien mieć oerm muta.

GLOBALELITE.pl


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Social Links

Gdzie nas znajdziesz


Discord Facebook Teamspeak

Ważne linki

Ważne linki niezwiązane z forum


Lista banów Sklep VIP Dema z serwerów

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Najważniejsze osoby na globalelite.pl :)


×
×
 • Create New...