⑥TOREBA⑨

╳ [BANNED]
 • Content Count

  55
 • Posts on chatbox

  82
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

⑥TOREBA⑨ last won the day on November 11 2019

⑥TOREBA⑨ had the most liked content!

Community Reputation

26 Helpful

Social Info

2 Followers

About ⑥TOREBA⑨

 • Rank
  Experienced spammer
 • Birthday 05/27/2004

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Szczecin

Recent Profile Visitors

296 profile views
 1. ⑥TOREBA⑨

  Michuba02
 2. ⑥TOREBA⑨

  odrzucone

  Nick: ¥°TrebuH°¥ Wiek: 15 Coś o sobie: Jestem Hubert. Mieszkam na zachodniopomorskim. Lubię grać w gry komputerowe typu właśnie csgo. Na codzień mam szkołę. Swój wolny czas większości poświęcam serwerom. SteamID: STEAM_0:1:506605699 Znajomość SM: 9/10 Znajomość Regulaminu: 9/10 ¯\_(ツ)_/¯ Ilość godzin w CS:GO: 500h+ Ranga CS:GO: Aktualna mg1 skrzydłowy orzelek. Link do gametracker'a:https://www.gametracker.com/player/¥°TrebuH°¥/91.234.146.169:27315/ Kontakt: Steam / messenger / telefonicznie
 3. ⑥TOREBA⑨

  zamknięty

  Mi pasuje, aby wbić o 17 godzinie na serwer. Więc jestem za
 4. ⑥TOREBA⑨

  Masz tak w grze czy na serwerze?
 5. ⑥TOREBA⑨

  ffa/jb

  Szkoda, że odchodzisz Miło się grało początki w minecrafta jak i w csa. Trzymaj się!
 6. ⑥TOREBA⑨

  Nick: ¥°TrebuH°¥ Wiek:15 Coś o sobie: Zachodniopomorskie. 15 lat. lubie grac w csa i dogadywać się z ludźmi. Lubie grać w piłkę siatkową. Link do steama:https://steamcommunity.com/id/Torebka/ Doświadczenie w drużynie:Tak Jaką role byś wybrał i dlaczego: Hybrid, ponieważ potrafię zarówno grać awp jak i ak i różne bronie. Czego oczekujesz będąc w drużynie: Gier, w których zwyciężamy, only info podczas gry i miłej zabawy.
 7. ⑥TOREBA⑨

  @michuba02 a dawaj zagramy sobie. Cho pv.
 8. ⑥TOREBA⑨

  zamknięty

  Również skorzystałem z informacji podanych u @Chok. Dzięki!
 9. ⑥TOREBA⑨

  zamknięty

  Potwierdzam całe zajście gdyż to ja jestem poszkodowany jakby z tego powodu że gracz o niku Siwy przeskanował mnie perfidnie. Wątpie żeby on mnie usłyszał z dużej odległości jak wskakuje na mida.
 10. ⑥TOREBA⑨

  zamknięty

  Przeskanuj cały komputer z plików i virusow. Jeśli będziesz miał jakieś uszkodzone pliki lub aplikacje ponaprawiaj je i w sumie będzie chyba git. Według mnie wszystko ponieważ mi tak FPS wzrosły o 40/50 fps.
 11. ⑥TOREBA⑨

  odrzucone

  Nick: ¥°TrebuH°¥ Wiek: 15 Lat Coś o sobie:Nazywam się Hubert z czego można wyniknąć z nicku Lubię grać w Piłkę siatkową jak i pingponga Ps. Co do mojego poprzedniego degrada wypowiem się tyle, że się zmieniłem co do paru rzeczy związanych z moją przeszłością 😛 SteamID:STEAM_1:1:506605699 Znajomość SM: 9/10 Znajomość Regulaminu: Dobre 9/10 ¯\_(ツ)_/¯ Ilość godzin w CS:GO: Aktualnie 528h Ranga CS:GO: Aktualnie mg1. Link do gametracker'a:https://www.gametracker.com/player/¥°TrebuH°¥/91.234.146.169:27315/ Kontakt: Steam messenger
 12. ⑥TOREBA⑨

  odrzucone

  Dowód to demko i osoby, które to potwierdza. Rufusowi mógłbym podać demka jak i nicki osób.
 13. ⑥TOREBA⑨

  odrzucone

  Otóż to jako gracz mam i jako poprzedni admin tego serwera. Otóż dodam również, że gdy ja miałem jeszcze tutaj admina zdarzało ci się mnie zwyzywac itd. Ja tu pisze tylko z powodu tego że podałeś mój nick w podaniu i stwierdzam fakt.
 14. ⑥TOREBA⑨

  odrzucone

  Mordo. Przyjęto mnie na e stanowisko z powodu doświadczenia a ty jego za dużego nie masz. I to każde słowo, które rufus napisał jest prawdą. Większości osób na serwerze kiedy ty grałeś to mogą potwierdzić.
 15. ⑥TOREBA⑨

  zbanowany

  Wcześniej równiez wchodził nawet po upominaniu go nadal to robiłz więc dla mnie odrazu powinien mieć oerm muta.