Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Najlepsza lepszej nie było, serio


1Verti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Legenda

Ja akurat jestem ciekawy co powiedzą inni gracze na ten temat,bo np. według mnie mapy pokroju seek_town , hide_park to są mapy ,które kiedyś tworzyły dobry klimat na tym serwerze wspólnie z graczami ,którzy wybierali je żeby móc się poganiać,uciekać i pograć jakoś skillowo.

 

Ciekawy temat i zobaczymy jak się rozwinie. Ja jestem neutralny.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Moja opinia jest taka że usunięcie tych map to dobry pomysł lecz , przez to z serwera odeszli by gracze ponieważ cały czas chcą grać na tych mapach . Patrząc pod kątem dobra graczy lepiej zostawić owe mapy Pozdrawiam :D

Edytowane przez GerbereQ
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Mapy są najczęściej grane, bo dużo osób je zna, są pod Vipa. Wyrzucenie ich nie przyniosło by nic dobrego. Zaproponował bym kolejkę map.

Mapy by zostały, ale nie było by nominate, więc nie była by grana aż tak często. Jeżeli jednak jest administrator zmieniał by mapę na inną, jeżeli gracze by tego chcieli. Nie wiem czy wtedy była by możliwość rtv, ale wtedy też można by to zostawić adminom. Żeby jednak było to możliwe to potrzeba;

a) Mega aktywnej administracji

b) Brak zbugowanych map

c) Brak niechcianych/nudnych map

 

Uważam, że możemy spróbować z moim pomysłem tylko najpierw ogarnąć aktualną pulę map, bo niektóre mapy nie wypaliły.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem mapy typu hide_park, Aztec itp, są w porządku i nie powinny zostać usunięte ale powinna zostać ograniczona ich ilość

Na myśli mam to żeby blokada nominiwania mapy gdy była grana  w komendzie !nominate powinna zostać powiększona i żeby rzadziej było nominowane mapy która są zbyt często

Usunięcie tych map mogło by spowodować spadek graczy, a tego nie chcemy po tygodniu startu serwera

Uważam że ten pomysł jest dobry ponieważ te mapy dalej będą grane tylko rzadziej, co nie spowoduje spadku graczy na serwerze

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie mapy powinny zostać, ponieważ z nimi kojarzy się cały HnS gdyby były takie którymi "rzygają"  gracze by ich nie grali, a mapy są często grane to chyba dobrze świadczy, że ludzie chcą na nich grać. Gdyby mapy były usunięte liczba graczy by imo zmalała. Mapy są movementowe jak i do chowania więc raczej wątpię żeby ludzie chcieli ich nie grać, tym bardziej usunąć.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tylko wywalił seek_aztek bo go nie lubię. Ale usuwanie takich map jak hide_park czy seek_town to jest bez sens ponieważ na tych mapach mozna pokazać swojego skila grając bez vip'a. A te wszystkie mapy nadają taki vibe dla tego serwera i te mapy są spoko. Jedynie bym wywalił azteka ponieważ na nim się biega tylko w kółko i to strasznie denerwuje. Jeszcze co do wypowiedzi @Rufus to jest dobry pomysł ale zrobić ankietę gdzie dało by się wszystkie mapy które obecnie są i niech ludzie zagłosują które mapy wypadają. W skrócie niech głosuje community.

 

Edytowane przez Tygryssek #ниѕ
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Są dwa rozwiązania tej sprawy z mojej perspektywy (jednak xD) Pierwsze jest takie żeby zrobić blokadę ostatnio granej mapy np. na 5 w kolejce. Wywalenie hide_park'a i seek_town nic nie da oprócz spadku graczy na serwerze, bo jak widać zdania są podzielone. Drugie to rozwiązanie @Rufus'a z kolejką map. Jeszcze zagadam z Pixel'em ,bo może on ma inny pomysł jakiś.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...