Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

podanie x2


wowhere

Rekomendowane odpowiedzi

  • Legenda

Nick na serwerze:-WoooW-
Ilość przegranych godzin na serwerze:ok. 530h
Wiek:15
Steam ID76561198088898984
Ile godzin dziennie poświęcasz na grę w cs'a: ok.2-3h
Miałeś kiedyś u nas bana:Jezeli liczą sie bany ktore sam sobie dawalem no to tak 
Doświadczenie w adminowaniu:Byłem juz :D
Umiejętność obsługi SourceBans:10/10
Dlaczego miałbyś dostać admina:Myśle, ze w miare ogarniam juz globala i bylem dobrym adminem ale nie wiem jak kto uwaza
Znajomość Regulaminu:
ᕦ( ͠° ͟ل͜ °)ᕥ
Drobna pomoc pieniężna:Możliwa 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Jestem na tak:

Ale powiedzcie mi ludzie co tu się dzieje, kurde odchodzicie, przychodzicie się zastanówcie raz a dobrze. Ty wracasz Pan wraca, jeszcze Fuzion wróci pewnie, myślałem, że jak już lecicie z serwa to z forum też ale jak widać u góry dalej się ludzie wypowiadają, takie trochę to dziecinne, Dżagu nic nie robi, idę stąd, wgrał dużo fajnych pluginów a nie jednak wracam. Fuck logic. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Jestem na tak:

Ale powiedzcie mi ludzie co tu się dzieje, kurde odchodzicie, przychodzicie się zastanówcie raz a dobrze. Ty wracasz Pan wraca, jeszcze Fuzion wróci pewnie, myślałem, że jak już lecicie z serwa to z forum też ale jak widać u góry dalej się ludzie wypowiadają, takie trochę to dziecinne, Dżagu nic nie robi, idę stąd, wgrał dużo fajnych pluginów a nie jednak wracam. Fuck logic. 

Bo to jest zachowanie na burzę. Kumaci zrozumieją. Żebyś coś się wydarzyło lub ruszyło to trzeba stworzyć zimny kubeł na wodę, taka prawda. Gdy wyszła ta cała sytuacja, wyszła druga edycja. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Ale to jest bez sensu, zobacz co się teraz dzieje pełno ludzi nie potrzebnie napisało pełno podań, Ty odchodzisz czy nie? Pełno adminów jednak wróciło, masz racje w tym, że Dżagu ładnie ze wszystkim wystartował ale nie lepiej było zwołać adminów, graczy na ts, zapytać co by chcieli na serwie czego oczekują i to wgrać, zrobić. I może bym to zrozumiał ale byłem już na przynajmniej 5 sieciach i nie widziałęm takiej akcji, że każdy kłamie,że odchodzi i jednak wszyscy wracają, nie rozumiem też po co mnie okłamałeś jak pytałem kto odszedł? ;P Widzę, że Sollufka dalej aktywny, Ty, Pan, WooW, Przem itp. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...