Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Podanie o admina lub strażnika


FR@GER

Rekomendowane odpowiedzi

70% administracji jest na urlopie, sprawowanie niektórych adminów (godziny tygodniowo) też nie jest takie jakie być powinno. Adminów jest faktycznie nadmiar, już poleciały dwa degrady, ale mi się wydaje, że fragerowi ten admin należy się o wiele bardziej niż pewnym adminom, którzy po miesiącu do trzech grania napisali podanie. Sam gram tu siedem miesięcy, a fragera pamiętam praktycznie od kiedy zacząłem. Fakt faktem miał przerwę (przynajmniej ja go nie widywałem marzec-czerwiec), ale i tak przegrał tu więcej niż niektórzy admini. Sam osobiście po przemyśleniach i zebraniu jestem za dodaniem go do swego rodzaju "kolejki". Oznaczałoby to tymczasowe odrzucenie i kiedy liczba graczy i adminów będzie w miarę wyregulowana Frager będzie "numerem jeden", jeżeli opiekun stwierdzi, że wszystko uregulowane, po napisaniu podania przez fragera zostanie ono natychmiastowo przyjęte.

 

Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie ma byc jak ledwo 6-10 osob gra na serwerze? To wiadome ze admini maja urlopy albo nie wyrabiaja godziny z powodu braku graczy na serwerze. Jakby tera ci wszyscy admini mieli wyrabiac godziny to zgaduje, ze byloby np. 14 graczy na serwerze z czego 7-8 to byliby admini jak nie wiecej. Zgadzam sie Frager zasluguje na admina, ale kazdy widzi jaka jest sytuacja na jb i jak dla mnie moglby sprobowac nastepnym razem az wszystko wroci do normy (chodzi o aktywnosc graczy)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pomysł też jest dobry. W każdym razie w tym momencie trzeba się skupić, że adminów i graczy jest praktycznie tyle samo, a nie przyjmować następnych. A później, to kto wie.

 

Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

@@Sarchez to ,że odejdzie paru adminów niepolepszy sytuacji na serwerze ,ale za zebraniem jestem za i ,żeby @@Dzagu ,albo @Fuzhou był przy tym obecny

Ale weź pod uwage że serwer ma 30 slotów więc nawet jeśli nie polepszy sytuacji, a serwer odżyje to każdy admin będzie grał i weźmy np że będzie 26 osób z czego 13 adminów szczerze bez sensu totalnie. Więc degradacja paru żeby było np 9 byłoby sensowne :/

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale weź pod uwage że serwer ma 30 slotów więc nawet jeśli nie polepszy sytuacji, a serwer odżyje to każdy admin będzie grał i weźmy np że będzie 26 osób z czego 13 adminów szczerze bez sensu totalnie. Więc degradacja paru żeby było np 9 byłoby sensowne :/

bo 11 adminów będzie grało naraz :v

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...