Jump to content

Recommended Posts

Dzięki wszystkim za miło spędzone chwile w gierce mam nadzieję że nie byłem tragiczny 😂 To mój koniec z  HNS, powodem jest brak czasu na gierkę i lekkie znudzenie CS jako grą. Serwer jeszcze stoi więc czuję że chyba podołałem :D

Dzięki @Ewel♡ za szansę bycia adminem na JB, no i @BobPixel#DJ#Back za to że mi zaufałeś i za wszystkie sytuacje ;)

Mam nadzieję że admini i gracze z którymi współpracowałem się na mnie nie zawiedli :)

Peace yoPiateczka

PS: HNS TOP1

• Upvote 1
  • Confused 2

The fuck? :d

Tego się nie spodziewałem :d

Ale profilowe Ci pasuje do VIPa xd

GG Rest in Pizza 

Na pewno kiedyś do nas wrócisz ;)

• Thanks 1

Kurde, szkoda :/ Tak samo jak Dante nie spodziewałem się tego. Zaglądaj do nas czasem. Rest In Peace. 

• Thanks 1

Nie zdążyliśmy się dobrze poznać, a Ty już odchodzisz. Nie spodziewałem się tego z resztą jak inni. No ale cóż, dzięki za wspólną grę.

Trzymaj sięPiateczka

HNS TOP2* 😉

• Thanks 1

Kuźwa wiem , że ja odszedłem, ale to nie powód żeby każdy kozak tej sieci odchodził... W każdym razie 3maj się mordko :)

• Thanks 1

Nie znałem cie dobrze ale z czego widziałem porządny chłop z ciebie, trzym się Piateczka 

ps. Ten żółty nick idealnie komponuje się z twoim avatarem xd

• Thanks 1

Dzięki Aruś a mile spędzone chwile razem w gierce . Byłeś najlepszym opiekunem na tym serwerze jaki mógł się trafić . Powodzonka 

• Thanks 1

Nie wiem co mam Ci powiedzieć Aryan. Nie znałem Cię za dobrze, bo jedynie pograliśmy parę razy na HNS i tyle. Mimo to trzymaj się ciepło i dzięki za wszystko co zrobiłeś dla tego serwera!

• Thanks 1