Skocz do zawartości

Hej,

widzę, że jesteś niezalogowany. O wiele łatwiej jest udzielać się w naszej społeczności, jeśli założysz własne konto.

Na początku będziesz mieć parę ograniczeń, dlatego im wcześniej to zrobisz, tym szybciej będziesz mieć pełne możliwości.

Nie zmuszamy do rejestracji, natomiast wiedz, że wspierasz nas aktywnością jak i samym logowaniem.

Dzięki za uwagę!

Dr House Dr House
  • Drogi gościu!

Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

UNBAN

kigork

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: SauroniK

UNBAN

STEAM_1:0:552119181

Data:2021-05-01 21:01:14

mapa: nie ma podane w banie.  Ale było to na woodhausie

Admin : Banshy

Powód bana : powód to txt ale obecni niektórzy admini dają perma i wpisują np:720 czyli 12h

Wyjaśnienie : Na mapie woodhouse wszedłem 2 razy na tekstury z czego raz spadłem i wpisałem killa a za drugim razem zabił mnie tt. Uważam że perwszy ban i to za takie coś mógłby być krótszy. (Poza tym na hns globalelite gram od półtora roku(miałem supreme na koncie : sauron/cyborg/sauronik ale zostało mi to konto skradzione i nigdy nie spotkałem się z sytuacją zeby pierwszy ban za txt był tak długi i zeby go admin nie umiał wpisac poprawnie) .

Edytowane przez kigork
Odnośnik do odpowiedzi

Insane czy mógłbym się poprosić o usunięcie tematu ponieważ już wiem że bana mam 12 godzin bo w powodzie było wpisane 720 a ban perm i to mnie strasznie zmyliło  więc postanowiłem napisać  podanie.

53 minuty temu, kigork napisał:

ane 16 minut temu przez kigork

Odnośnik do odpowiedzi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O GLOBALELITE.PL

Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

This theme is made by doc

Social Links

Where you can find us?

Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami

Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Najważniejsze osoby na globalelite.pl :)

• Dodaj nową pozycję...