Jump to content
Sign in to follow this  
Blyetu

Jak sie podoba tryb gry. Opinie i pogaduchy.

Recommended Posts

Siema, chciałbym się dowiedzieć jak wam się podoba ten tryb, nie będę ukrywał ja jestem w ch.... zafascynowany tym trybem i tu jest już nawet dowód na to. 😜

Na serwerze to siedzie dzień i noc, zresztą ci co grają na tym trybie to widzą i wiedzą o tym. hehe

Także jak mogę to polecam w cholerę ten tryb co prawda dużo jeszcze zostało do zrobienia na tym serwerze ale jak na ten moment to to już pięknie wygląda .😛

20190711033247_1.thumb.jpg.8e534a92ffaacede059f2bcb52c77e72.jpg

Global już wbity, a tak to już mam z z około 27 / 30 godz na serwerze przegrane 😛

Jak ty @Blyetu nigdy takiej chęci do grania w cs’a nie miałeś xdd. Z tego co słyszę to serwer radzi sobie zajebiście, admini zresztą też (ani 1 skargi :)). Sam jeszcze nie grałem na serwerze lecz się grało jeszcze w 1.6, i sam wiem jak ten tryb wciąga dlatego bym się nie zdziwił jak by sam Dzagu zaczął tam grać evri dej. Niestety urlop zostaje mi na 2 tygodnie dlatego na razie mogę patrzeć jak bardzo ten serwer wam się podoba. Mam też kilka mapek z Bs’ami, bo aktualne są prosto z CS’a a można spróbować dodać jakieś z warsztatu :) (też dlatego bo na Dust’cie 2 nie macie ze mną szans B))

• Like 1

Jak wszystko będzie działało tak jak należy to ten serwer ma ogromny potencjał .

• Like 1

Póki co strasznie monotonna rozgrywka według mnie. Ciężko się expi i jest trochę bugów. Jest tylko kilka grywalnych klas. Wiem, że to początek i będzie lepiej EloHG 

• Like 1