Skocz do zawartości

Hej,

widzę, że jesteś niezalogowany. O wiele łatwiej jest udzielać się w naszej społeczności, jeśli założysz własne konto.

Na początku będziesz mieć parę ograniczeń, dlatego im wcześniej to zrobisz, tym szybciej będziesz mieć pełne możliwości.

Nie zmuszamy do rejestracji, natomiast wiedz, że wspierasz nas aktywnością jak i samym logowaniem.

Dzięki za uwagę!

Dante Dante

[Rozpatrzone] Podanie JB

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: MaxZz
Ilość przegranych godzin na serwerze*:168h
Steam ID: STEAM_0:1:467386880
Ile godzin dziennie poświęcasz na grę w cs'a: 6-7, czasami więcej, czasami mniej
Miałeś kiedyś u nas bana?: Tak
Doświadczenie w adminowaniu: Brak Umiejętność obsługi komend SourceMod: 5 (ostatnio wczytałem się w temat SourceModa i obiecuje że szybko poznam nowe komendy)
Dlaczego miałbyś dostać admina: Jestem osobą młodą, kreatywną, mam sporo przegranych godzin na serwerze, jestem miły i uprzejmy dla wszystkich graczy, pomocny, oraz mam poparcie graczy. Uważam, że niezależnie od sytuacji byłbym bardzo aktywny i nie zaniedbywał serwera.
Czy jesteś adminem na innym serwerze Globalelite.pl: Niestety nie
Znajomość Regulaminu: 8/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°) ¯\_(ツ)_/¯

https://www.gametracker.com/player/MaxZz/

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak

+ Wiek 

+ Aktywność

+ Miły 

+ Przyjazny 

+ Rozpoznawalny 

+ Staż 

+ SM @konraditek 5/10 to zupełnie wystarczający poziom :|

+/- brak doświadczenia, ale każdy kiedyś zaczynał 

+/- bany, ale to błędy młodości 

- jak dla mnie nie ma 

powodzenia

Odnośnik do odpowiedzi

Witam z tej strony nowy waleczny przedstawię swoją opinię na ten temat 

MaxZz jest osobą nie pełnoletnią dlatego jako administrator prędzej czy później będzie inaczej traktowany z względu na wiek. 
Jednakże mimo swoich młodzieńczych wybryków Max jest osobą dobrą na stanowisko strażnika . Nie rozmawiałem z nim nigdy prywatnie jedynie na jb
i ani razu nie usłyszałem z jego ust przekleństwa mimo moich jak i jego godzin spędzonych na serwerze. O czym to świadczy : 
O tym że mimo wieku umie się powstrzymać ( nie jak nie którzy ) i opanowany wydać wyrok.
W administracji jest dużo starszych osób lecz nie ma nikogo młodocianego uważam że jeśli dacie mu szanse
na pewno wniesie na serwer dużo chęci do pracy jak i entuzjazmu .

Jestem na tak :) 

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że powinieneś trochę więcej pograć, zanim zaczniesz kandydować na administratora. Oswój się dobrze z komendami sourcemoda, zacznij dawać graczom przykład(mam na myśli dawanie frajdy w czasie rozgrywki, bo tu nie chodzi tylko o to, żeby sobie punkty nabijać).  Na razie uważam, że to za wcześnie.  

Odnośnik do odpowiedzi
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O GLOBALELITE.PL

Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

This theme is made by doc

Social Links

Where you can find us?

Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami

Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Najważniejsze osoby na globalelite.pl :)

• Dodaj nową pozycję...