Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)
Nick: Master of The Shadow 
Coś o sobie: Witam bardzo serdecznie mam na imię Jarosław chodziłem do technikum na profilu technik reklamy lecz przeniosłem się i obecnie 
uczę się na profilu Technik Informatyk. Wolny czas spędzam na graniu w gry takie jak CS:GO, GTA V na serwerkach i czasem W League of Legends. 
Dodatkowo czasem moim sąsiadom naprawiam ich zepsute sprzęty elektroniczne. Uczę się też w wolnym czasie robienia coraz to lepszych grafik i 
programowania.
Znajomość SM:5-6
Doświadczenie: W grze CS:GO jeszcze nie byłem.
Link do gametracker'a: https://www.gametracker.com/player/Master%20of%20The%20Shadow/188.68.252.62:27015/
Kontakt: Misterelo1@int | masterofthesha@wp.pl | Master of The Shadow#5180 na discord | https://steamcommunity.com/id/MasterofTheShadow/
Edited by Master of The Shadow

Dopiero co wróciłeś na serwer. Jesteś zaledwie 5 dni (co prawda aktywność dzienna dobra). SM trzeb aby sprawdzić. Na razie nie odrzucam podania, pokaż, że faktycznie Ci zależy, a nie wróciłeś na 2 tygodnie bo chciałeś sobie pograć. W między czasie wypowiedz się @Insane.

Posted (edited)

Na stałe wróciłem (inne gry mnie znudziły a inne serwery są meh tutaj najprzyjemniej się gra)
Rufus odblokuj mnie na steam bo nie mogę ciebie dodać :)

Edited by Master of The Shadow

W miarę rozpoznawalna osoba na serwerze ale musisz pokazać, że Ci zależy i nie zawiniesz się za chwilę stąd. 

Póki co neutralny (zmienię jak zobaczę Twoja aktywność w najbliższym czasie)

GLOBALELITE.pl

Chcemy pokazać absolutnie wszystkim że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich ! Potrzebujemy tylko waszej pomocy ! Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić że razem możemy wszystko ! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń , ludzi którzy są godni aby dołączyć do globalnej elity społeczności którą traktuje się jak drugą rodzinę !

Istniejemy od 2014r.

Social Links

Gdzie nas znajdziesz

Discord Facebook Teamspeak

Ważne linki

Ważne linki niezwiązane z forum

Lista banów Sklep VIP Dema z serwerów

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami

Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Najważniejsze osoby na globalelite.pl :)

• Create New...