Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 13/05/2021 in all areas

 1. Nie zauważyłem żeby te flashe były aż tak uciążliwe, wiadomo dostanie się raz na jakiś czas ale nie przesadzajmy. Pomysł z vipem jak dla mnie do bani dlatego , że to zrobi się strasznie p2win..
  3 points
 2. To jest prawda, wielu graczy już w tym momencie uważa, że VIP jest P2W, chociaż jakoś mega nic nie ułatwia poza 2xjump, a jakby do tego jeszcze coś takiego się w vipie pojawiło, to już katastrofa by była w oczach niektórych graczy. A co do samego pomysłu było mówione wczoraj na ts'ie, ale dla tych co nie słyszeli to napiszę to tutaj. Jesteś chyba jedyną osobą, która jest tego zdania. Rozumiem, że np. na mmie nie ma takiej liczby graczy, ale i tak się zdarzy dostać flashem od teammate'a. Serwer uczy refleksu, masz komunikaty, że ktoś rzuca jakiś granat, do tego słychać, czy ktoś go rzuca zza pleców, jak wyciąga zawleczkę, wystarczy się orientować. Jestem przeciwny tego pomysłu.
  2 points
 3. 2 points
 4. Kotlet de volaille ewentualnie risotto D:
  2 points
 5. Dzisiejsze pytanie to; Jakie jest najlepsze danie jakie jedliście?
  1 point
 6. Nick: Jamal Co chciałbyś zmienić: chciałbym żeby zostały usunięte darmowe spadochrony, nie denerwują tylko mnie ale tez wiele innych graczy jest za tym zeby je usunąć pozdrawiam
  1 point
 7. Zamykam, nie mam zamiaru się powtarzać. Pomimo, że jestem na urlopie. (Chcę ominąć płakania na pv)
  1 point
 8. Dante zapłacił swój haracz! Dokładniej dał nam: 40,00 zł PLN Administracja GLOBALELITE.PL
  1 point
 9. Siemanko, przetestowaliśmy już większość rzeczy na serwerze. Dużo bugów zostało naprawionych, szczególnie jeśli chodzi o gangi i menu wardena/zabaw. Lista zmian, dotychczasowe propozycje są w tych tematach: Do dodania zostały modele vipa, admina. Dodatkowo dziś/jutro pojawi się jaka to melodia za kredyty. Jeśli znajdziecie coś do poprawienia, usprawnienia, to zachęcam do pisania w tym temacie. Dodałem jackpota (!jackpot) Do dodania standardowy skin dla więźnia/strażnika
  1 point
 10. Było to w planach na nową topke, ale najpierw trzeba znaleźć plugin na spadochrony nowe
  1 point
 11. Ja mogę go utrzymywać jestem bananem xd edit: A w ogóle mam go robić czy nie?
  1 point
 12. Kanapka ze serem, pomidorem malinowym i cebulką ^_^
  1 point
 13. Ja bym proponował dodanie starego pluginu na spadochrony. Czyli skrzydła
  0 points
 14. Jeśli by tu miał powstać DM, to na pewno nie Only pistol, bo taki serwer na pewno nie zda egzaminu, jeśli już to rozbudowany, typu mapa 40 minut i co 10min. zmiana z pistoleta na karabin, z karabinu na awp i tak dalej, i tak dalej.
  0 points
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00

O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
 • Create New...